Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 08/09

15.kolo - jaro 2009

Loučeň dál ztrácí důležité body

Loučeň – V souboji posledních dvou týmu I. B třídy skupiny C se z vítězství radovali hosté z Paběnic, kteří se touto výhrou bodově dotáhli na svého soupeře.

Komentář fandů FK  : Zimní příprava byla dá se říct pozitivní. O nic  se nehrálo to bylo  panečku nasazení,ale když se láme chleba tak je nasazení někde v pr..., jeto k pláči ,bohužel.

Loučeň – Paběnice 1:2

Fotbalisté Loučeně, kteří nastoupili bez tří hráčů základní sestavy, podlehli ve veledůležitém zápase o záchranu týmu Paběnic. Hosté potvrdili, že to se záchranou myslí vážně. I ve druhém utkání jarní části sezony totiž bodovali naplno.

Fotbalisté Paběnic byli po celý zápas lepším mužstvem a svou převahu nakonec korunovali vítěznou trefou z 82. minuty, když se po centru za obranu trefil svoji druhou brankou v utkání hlavou Zikmunda.

Skóre utkání otevřel právě paběnický Zikmunda, ten se trefil ve 40. minutě z pokutového kopu po ruce Janaty. Domácí Loučeni se vstup do druhé poloviny střetnutí vydařil.

Hned v první minutě se po centru z levé strany do míče opřel Folbrecht a střelou z voleje vymetl pavučiny hostující branky. To bylo ze strany loučeňských hráčů vše, na své první jarní body si musejí minimálně týden počkat.

„V prvním poločase jsme nedali dvě stoprocentní šance. S výkonem a výsledkem jsem spokojen, kluci prokázali ohromnou bojovnost a touhu po vítězství. Nejlepším hráčem zápasu byl Zikmunda.

Branky: Folbrecht – Zikmunda 2. Poločas: 0:1. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Rozhodčí: Kratochvíl.

Loučeň: Lorenc – Janata, Mičinec, Dědek, Hradecký – Folbrecht, Holánek, Holub, Špalda – Štěpánek, Balcar (70. Vlasák).

Paběnice: M. Říha – D. Mužátko, M. Růžička, Hájek (17. Šrámek), Blažek – Kozel, Bohatý, Bahník, M. Rada (88. D. Říha) – M. Procházka (83. O. Votava), Zikmunda.