KOSTELNÍ  LHOTA  :  FK  LOUČEŇ 1893   1:5 (pol. 1:2)

Branky : Štěpánek 2x ; Balcar ; Folbrecht; Kos

Rozhodčí : Voborník

Diváci : 90

Momentky a komenáře z utkání :

Fotbalisté Loučeně zničili pěti góly Kostelní Lhotu  a po výhře 5:1 jsou po 11. kole okresního přeboru na první příčce tabulky před Přerovem . Jejich  rival z Přerova,který prohrál v Městci Králové 1:0 klesl na druhé místo. Loučeň po nevyrovnaných výkonech tentokrát mocně zabral, do sítě Kostelní Lhoty se trefili Štěpánek 2x, Balcar, Folbrecht a Kos.

Hosté nastoupili v kombinované sestavě, v níž chyběl lídr mužstva Radolf a zraněný Holánek , znovu nastoupil i dorostenec Ondřej Kraus. Opět se patvrdila dobrá forma Německýho.Ten byl také u prvního gólu, který připravil v 2. minutě Štěpánkovi 0:1, jenž se v následujících patnácti minutách podílel různým způsobem na  dalších loučenských kombinačních akcích, během kterých v 16.minutě zvyšoval na 0:2. Domácím se sice podařilo v 22.minutě snížit jenž to bylo vše co předvedli v první polovině utkání.
Po pauze se v chladném počasí utkání již pouze dohrávalo,loučeňští s přehledem kontrolovali hru.Totální rozklad domácích přišel 65.minutě kdy lídr střelců v okresu Balcar skóruje na 1:3 a v následujícím sledu v 68.minutě loučenský obránce Folbrech posílá domácí ke dnu 1:4 .V závěru utkání přidává další branku hostů Kos na 1:5.

Změna v čele: Na postu lídra vystřídala Loučeň tým Přerova

Nymbursko - Fotbalisté Městce Králové porazili ve šlágru jedenáctého kola nováčka z Přerova, čímž ho sesadili z pozice lídra soutěže. Na první flek se dostal celek Loučeně.

Ilustrační foto

V jedenáctém kole fotbalového okresního přeboru se dařilo především domácím týmům. Pět střetnutí skončilo vítězstvím pořadatelských celků, jeden mač skončil nerozhodně a pouze Loučeň vyhrála jako host. Také díky tomu se dostala do čela soutěže, kde se schyluje k pořádné bitvě o postup. Zajímavá je situace také na chvostu tabulky, kde jsou minimální bodové rozdíly.

Kostelní Lhota – Loučeň 1:5

Hostující tým potvrdil roli favorita a domácímu mužstvu nasázel pět branek. Po úvodních dvou trefách Štěpánka se podařilo domácím snížit, ale to bylo z jejich strany vše. Loučeň po přestávce přidala další tři zásahy.

„Loučeň chtěla vyhrát a to se jí povedlo. Řekl bych, že patnáct minut po přestávce jsme byli lepší, ale místo vyrovnání jsme dostali další góly. Po třetí brance už hosté kontrolovali vývoj zápasu,“ řekl sekretář Kostelní Lhoty Tomáš Ulrich.

„Naše výhra je zasloužená, v zápase jsme byli lepší. I když pět gólů pro domácí je dost krutých. My jsme ale narozdíl od domácích své šance proměňovali. Trochu jsme pozměnili sestavu a to se nám vyplatilo,“ mnul si spokojeně ruce loučeňský lodivod Otakar Ottomanský, jehož družina se dostala na první místo tabulky.

Branky: 22. T. Drobný – 2. a 16. Štěpánek, 65. Balcar, 68. Folbrecht, 88. Kos. Rozhodčí: Voborník. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 1:2.
Kostelní Lhota: J. Mácha – Čábelka, Holešovský, Müller, Láska – Beránek (70. Andrle), Houdek, Sládek (84. Ulrich), Telipský – M. Drobný, T. Drobný (84. Kaprálek).
Loučeň: Lorenc – Krupička, Vlasák, Holub, Folbrecht – Štěpánek, Německý (85. Kraus), Kos, Balcar – Holler (70. Janata), Dědek.