TJ SOKOL HRUBÝ JESENÍK : FK LOUČEŇ 1893  0:1  ( pol. 0:1 )

Rozhodčí : Malý

Diváci : 130

Momentky z utkání,statistika,komentáře

Loučeň šťastně vyhrála v Hrubým Jeseníku 1:0

Fotbalisté Loučeně vyhráli v okresní lize na hřišti Hrubého Jeseníka brankou Tibora Mičince 1:0 a po vydřeném vítězství se usadila na čele tabulky s čtyřbodovým náskokem na druhý Poříčany.

Úřadující lídr okresního přeboru, kterého čeká v sobotu 4.4.2010.v Přerově další důležitý boj o postup I.B.třídy, se na hřišti Hrubého Jeseníka  nedokázal prosadit. Domácí tým do dneška doma šestkrát vyhrál bez domácí prohry. Jako první v Hruném Jeseníku zahrozili hosté a již v 8 minutě vedli brankou Tibora Mičince.Další útočnou akci předvedli hosté, ale Štěpánek po centru z levé strany mířil vedle. V 15. minutě po faulu na Německého na hranici šestnáctky ponechal rozhodčí Malý výhodu, jenže Škuthan pálil  vysoko. V 19 minutě neproměnil pokutový kop Mičinec za stavu 0:1 pro hosty.Tlak hostů sílil a přinesl i další příležitosti, jenže bez gólovéhovyjádření. Od začátku druhého poločasu se Loučeň sice dál tlačila na polovinu soupeře, ovšem nebezpečných situací v šestnáctce Hr.Jeseníka zřetelně ubylo. Domácí ze zabezpečené obrany podnikali rychlé protiútoky a v 77. minutě zahrozili , ale střela se  mezi loučeňské tyče nevešla. Domácí i hosté poté polevili, a  již skórovat nedokázali.

Hrubý Jeseník – Loučeň 0:1

Loučeň potvrdila roli favorita a z Hrubého Jeseníku si odvezla všechny tři body. „Hosté byli lepší, hodně hrozili ze standardních situací. Nás držel ve hře gólman Pulda, který předvedl spoustu skvělých zákroků. V závěru jsme mohli vyrovnat, ale ani jedna z příležitostí se neujala,“ uvedl vedoucí domácího mužstva Přemysl Hemiš.

„Nebylo to příliš pohlední střetnutí i díky hrbolatému terénu. Měli jsme hodně šancí, ale žádnou kromě branky ze začátku zápasu jsme neproměnili. Dokonce jsme zahodili i pokutový kop. Hrubý Jeseník nás v závěru přitlačil a tak jsme rádi i za toto hubené vítězství,“ řekl kouč Loučeně Otakar Ottomanský.

Branka: 8. Mičinec. Rozhodčí: Malý. ŽK: 4:3. Diváci: 130. Poločas: 0:1.

Hrubý Jeseník: L. Pulda – P. Stránský, T. Hurych, R. Stránský, Z. Stránský – Kozák, D. Pulda, R. Hurych (68. Jeník), Kunc – Král, Ott.

Loučeň: Lorenc – Krupička, Radolf, Dědek, Janata – Kos (70. Folbrecht), Škuthan, Bobek, Německý – Mičinec (87. Vlasák), Štěpánek.