TJ SOKOL PŘEROV : FK LOUČEŇ 1893  2:1  (pol. 0:1)

Rozhodčí : Salava

Diváci : 130

Momentky,komentáře,hodnocení z utkání :

Fotbalisté Loučeně po osmi zápasech prohráli, nestačili na Přerov

Fotbalisté Loučeně po osmi zápasech poznali hořkost porážky. V 15. kole okresní ligy v neděli na hřišti Přerova prohráli 1:2 a promarnili možnost upevnit čelo tabulky.
Hráči Přerova už v úvodu zápasu potvrdili, že v domácím prostředí to proti Loučeni umí.

Druhým jarním kolem pokračoval fotbalový okresní přebor. V něm se dařilo více hostujícím týmům, které si vezly čtyři výhry. Jeden zápas skončil dělbou bodů a dvakrát vyhráli domácí. Ve šlágru kola se z domácí výhry radoval Přerov, který zdolal tým Loučeně.

Přerov – Loučeň 2:1

Šlágr kola se odehrál na přerovském trávníku. Domácí sice v souboji s první Loučení po prvním poločase prohrávali 0:1, ale ve druhé pětačtyřicetiminutovce se po standardních situacích dokázali dvakrát prosadit.

„Přerov byl rychlejší, běhavější a lépe kombinoval. Domácí byli po většinu utkání lepší a zaslouženě zvítězili. Na většině našich hráčů byla patrná nervozita z důležitého střetnutí,“ řekl po utkání trenér Loučeně Otakar Ottomanský.

„Kvalitní utkání, kterému by více slušela remiza. Druhý poločas byl už více boj než fotbal. Asi jsme měli větší snahu po plném bodovém zisku. Kluci do toho dali maximum,“ uvedl hrající kouč Přerova František Skuhravý.

Branky: 64. a 78. Bareš – 26. Štěpánek. Rozhodčí: Salava. ŽK: 1:3. Diváci: 130. Poločas: 0:1.
Přerov: Skuhravý – Kadeřávek, Čurda, Prokeš, Neuhausel – Jareš, Forejt (80. Koranda), Vodička, Bareš (89. Galbavý) – Adamec (62. Šenkýř), Stets.
Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek, Radolf, Holub – Škuthan (54. Holler), Bobek, Mičinec, Německý (70. Janata) – Štěpánek, Balcar (85. Kos).

Sokol  Přerov 2:1 FK Loučeň