FK DYMOKURY  : FK LOUČEŇ 1893  0:6 ( pol. 0:3 )

Branky FK : Mičinec 3 , Štěpánek 1 , Balcar 1, vlastní

Rozhodčí :

Diváci : 100

Momentky,hodnocení z utkání :

Fotbalisté Loučeně rozdrtili Dymokury a drží se v čele tabulky

Fotbalisté Loučeně se nadále drží v čele tabulky okresní ligy. V 17. kole venku přehráli Dymokury 6:0 a mají náskok dvou bodů před Poříčany, který vydřelo těsnou výhru 1:0 nad Kostelní Lhotou .

Loučeň svého soupeře od začátku zatlačil do obrany. Dymokury odolávali Loučeni téměř celý první poločas, pak se však začala prosazovat výrazná útočná síla hostu z Loučeně. Skóre otevřel Mičinec a po změně stran navýšili náskok Mičinec, Balcar a Štěpánek

Střelecký koncert Loučeně v 73. minutě zakončil po pohledné kombinační akci opět Mičinec. Další góly ještě mohli v závěru přidat Štěpánek, Radolf a Mičinec, ale skóre se už nezměnilo. Přesto vysoké vítězství upevnilo Loučeň v čele okresní ligy.

Dymokury – Loučeň 0:6

Po úvodních dvou šancích domácích se hosté probudili a dali do přestávky tři góly. Stejnou porci zásahů přidala favorizovaná Loučeň i po přestávce a pro domácí z toho byl debakl.

„Úvod zápasu začal slibně, ale po neproměněných šancích se soupeř probudil a potrestal všechny naše chyby v obraně. Zcela jsme propadli při bránění na lajnách a v prostoru velkého vápna, kde si soupeř dělal, co chtěl. Takhle se nedá hrát s žádným soupeřem, natož s vedoucím týmem tabulky,“ zlobil se na sebe i své spoluhráče Martin Malát, člen dymokurského mužstva.

„Soupeř hrál špatně, byl slabý. Celý zápas jsme byli jasně lepší a dařilo se nám i v koncovce,“ mohl být spokojený kouč Loučeně Otakar Ottomanský.

Branky: 18. a 55. Mičinec, 30. Štěpánek, 42. vlastní, 70. Balcar, 88. Německý (z PK). Rozhodčí: Havlas. ŽK: 2:2. Diváci: 163. Poločas: 0:3.
Dymokury: Csók – Ollé (80. J. Bubeník ml.), Šíf, Ručka, Kropáček – Topolčány, Najmon, Křovina, M. Malát (58. Novotný) – O. Bubeník, M. Ježek.
Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek (40. Balcar), Holub, Hradecký (71. Kos) – Škuthan, Radolf, Bobek, Německý – Mičinec (60. Holler), Štěpánek.