FK LOUČEŇ 1893 : SK POŘÍČANY   1:2  ( pol. 0:2 )

Rozhodčí : Černý

Diváci : 120

Momentky,komentáře,hodnocení z utkání :

Poříčany uspěly ve šlágru a jsou v čele

Nymbursko - Ve 20. kole okresního přeboru fotbalistů se utkaly první dva celky. Poříčany dokázaly zvítězit na hřišti Loučeně a posunuly se přes svého soupeře na první příčku.

Ilustrační foto.

Loučeň – Poříčany 1:2

Začátek zápasu byl z obou stran nervózní. Domácí hrozili ze standardních situací, ale nedokázali míč usměrnit do branky. Hosté otevřeli skóre utkání ve 24. minutě, když se ve skrumáži nejlépe zorientoval Koula. Ve 37. minutě po kombinaci na tři doteky zvýšil z úhlu opět Koula na poločasový výsledek 0:2. Ve druhé půli domácí hráči výborně kombinovali, zatlačili hosty na vlastní půlku, ale selhávali v koncovce. V nastaveném čase po ruce Sedláčka ve vápně domácí Německý pouze snížil na konečných 1:2. „Zápas se nám hodnotí dobře, přijeli jsme pro bod, máme tři. Poděkování zaslouží naši fanoušci a především fanynky, které nám na Loučeni vytvořili fantastickou atmosféru,“ radoval se hrající asistent trenéra Poříčan Roman Marušák.

„Potkali jsme velice kvalitního soupeře, kterého zdobil rychlý přechod do útoku. My jsme zklamali v koncovce. Hráče musím pochválit za bojovnost. Vytvořili jsme si spoustu šancí a velký tlak, ale v zakončení jsme zcela propadli,“ řekl po zápase domácí kouč Otakar Ottomanský.

Branky: 90. Německý (PK) – 24. a 37. Koula. Rozhodčí: Černý. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 0:2.

Loučeň: Lorenc – Krupička, Radolf, Dědek, Hradecký – Holub, Bobek, Škuthan, Německý – Štěpánek, Mičinec (54. Holler).

Poříčany: Šrůta – Martin, Marušák (88. Zedník), Touš, Grulich (88. Musil) – Holler (82. Roupec), Minarčík, Moravec, Puk - Koula, Sedláček.

FK Loučeň 1:2 SK Poříčany