FK LOUČEŇ 1893 : TJ SOKOL DYMOKURY  4:4 (pol.2:1)

Branky : Mičinec 1:0 ; Radolf 2:0 ; Balcar 3:1 ; Holub 4:4

Rozhodčí: Salava

Diváci : 200

Karty : ŽK 4:3

Momentky z utkání

1.min.: hned po rozehrání v úvodní minutě přenesl míč Balcar na Mičince,který pěkným lobem poslal domácí do vedení
20.mim.:po tlaku domácích Randolf po přihrávce Mičince posílá domácí do dvou brankového rozdílu
26.min.: po chybách v obraně Dymokury snižují 2:1
a následuje sled pěkných branek a fatální selhání domácí obrany
47.min.:Balcer po přihrávce Mičince upravuje na 3:1
50.min.:Dymokury snižují na 3:2 , přicházeji o hráče po zranění Dymokury nemají nikoho na střídání proto hraji jen o desíti
75.min.:domácí opět zvyšuje brankou Holuba  po přihrávce Mičine na 4:2
77.min.: Dymokury snižují na rozdíl jedné branky na 4:3 a dostává se opět do hry
87.min.: Dymokury využívají tragickou hru domácích a v závěru utkání vyrovnávají hru na konečných 4:4

Komentáře:
Fanouškové:...ať se jdou vy... vyhraný zápas dokážou prohrát...
Maskot Ježek : nemohu hodnoti po zápase v Krchlebých jsem raději dnes šel na jablka a udělal dobře

Bídná Loučeň,v přesile ztratila duel s tragickou hrou Dymokur,z jasné výhry nakonec zachraňovala remízu.
V deseti otočili výsledek,sahali po třech bodech,nakonec Dymokury o senzační výhru připravil konečný hvizd rozhodčího.Ten naopak pro Loučeň byl spásou,neboť  rozhodčí odvrátil její obrovský
trapas.Vést,hrát přesilovku a nakonec prohrát,to by hraničilo s blamáží.Loučeň totiž předvedla skoro nemožné,nechali oslabeného soupeře otočit výsledek.Přitom se pro Loučeň vyvíjelo všechno podle ideálního scénaře.Ještě ve 48.minutě vedla 3:1,navíc v tu chvíli se zranil hráč Dymokur a soupeř hrál jen o desíti.Kdo čekal domácí tlak,šeredně se mýlil.Realit byla opačná Loučeňáci nepochopitelně odpadli.A po zásluze byli potrastáni.Konečný výsledek je potupný pro Loučeň a výhrou pro Dymokury,4:4.

Loučeň – Dymokury 4:4

Vedoucí Loučeň dokázala prohospodařit dvoubrankové vedení, i přesto, že hosté dohrávali o desíti, když se jim po jednom z ostrých zákroků zranil střelec první branky F. Ježek. Dymokury přijely pouze s jedenácti muži, a tak Ježka neměl kdo nahradit. Loučeň nevyužila početní převahu a po velkých hrubkách v obraně skončilo utkání nerozhodně.

„Neuvěřitelný zápas, na hřišti jednoho z favoritů, dát dvě branky v deseti, to se asi málo komu povede. Dnes to nebylo o štěstí, ale o velké vůli a dřině, kterou všichni hráči na hřišti odvedli. Bohužel tento bod nás stál i jednoho z klíčových hráčů útoku F. Ježka, který nám bude v dalších zápasech spolu s již zraněným druhým útočníkem O. Bubeníkem velmi chybět. Začínáme doplácet na úzký kádr, ale i přesto se už nesmí stát, že do hry bude připraveno jen jedenáct hráčů,“ řekl po zápase obránce Dymokur Martin Malát.

„Je to pro mě obrovské zklamání, ztratili jsme vítězství. Měli jsme to skvěle rozehrané, ale v závěru jsme místo potvrzení dvakrát inkasovali po velkých chybách defenzivy. Zápas se nám nevyvedl herně ani výsledkově,“ vyprávěl zklamaný kouč Loučeně Otakar Ottomanský.

Branky: 1. Mičinec, 19. Radolf, 46. Balcar, 77. Holub - 30. F. Ježek, 55. Topolčány, 83. Kopřiva, 87. M. Ježek. Rozhodčí: Salava. ŽK: 4:3. Diváci: 100. Poločas: 2:1.