TJ Libice nad Cidlinou : FK Loučeň 1893  1:3 (pol.0:1)

Rozhodčí : Suchánek

Diváci : 90

Karty : ŽK 3:5 ; ČK 0:2

Momentky z utkání :

10.minuta...po ose Holánek Radolf nasledně kolmou přihrávkou na Balcara zakončeno střelou,kterou kryje domácí golman
15.- 30.minuta ...obou straná holomajzna začíná přetahovaná o střed hřiště,která je doplněna proti útoky na obou stranách
17.minuta...hostujicí Krupička využívá chaos ve hře a posílá polostřelu na branku domácích.tuto střelu si domácí obránce sráží do vlastní branky
72.minuta ...Krupička posílá do brejku Balcara opět se vlní síť domácích.Loučeň zvyšuje na 0:2
60 - 82.minuta... do hry vstupuje černý kůň zápasu rozhodčí,který postupně vylučuje Balcara a Dědka z Loučeně
51.minuta...toho využívají domácí borci a s pomocí rozhodčího snižují na 1:2
90.minuta....hostující útočník Štěpánek zvyšuje náskok Loučeně na 1:3 a tím rozhoduje utkání
Komentáře:
Fanoušci FK :....mohlo to být lepší ,ale také jsme mohli prohrát....
                    .....dohrávat v devíti a vyhrát to není vůbec špatný už se těším na příští zápas...
Maskot FK : ....dobrý,jen takhle pokračovat.Pokud budem dostávat červené karty za nic v každém kole budem podzimní část dohrávat s žáky

V oboustraně nesouradém utkání sice domácí i hosté dostávají dopěkných příležitostí, avšak bez zjevného úspěchu a efektu.Loučeň postupně zatlačuje soupeře,ale domácí se úspěšně brání a vyvážejí se postupně do protiútoků.Se skórem nakonec pohnul hostující Krupička střelou na branku,kterou si bohužel tečnul domácí obránce do vlastní sítě.Začátkem druhé půle zvyšuje Balcar na 0:2 pro hosty.Do hry vstupuje rozhodčí a po karetním mariáši s hosty opouštějí hrací plochu Balcar a Dědek.Po této mariášní hře rozhodčího domácí snižují na 1:2.Loučeňští Ježci v deviti brání hru,když Štěpánek z poza obránce nádhernou střelou do šibenice zvyšuje na 1:3 a tím praticky ukončuje hru.

Libice – Loučeň 1:3

Hosté si dokráčeli pro tři body a to i přesto, že dohrávali bez dvou vyloučených. Domácí ještě na první branku odpověděli, na další už recept nenašli. Hosté dali druhý gól v početní nevýhodě a pojistku přidali dokonce v devíti hráčích.

„S prvním mužstvem tabulky a s dorostenci v sestavě jsme odehráli dobré utkání, až na neproměňování šancí,“ litoval po utkání libický trenér František Hovorka. „Bojovali jsme, ale utkání jsme nezvládli. Musíme se naučit proměňovat šance,“ dodal kouč poraženého celku.

„Byl to hrozný fotbal z obou stran, byla to taková čtvrtá třída. Začali jsme aktivně, ale pak jsme se soupeři přizpůsobili. Domácí na šance asi vyhráli a my jsme se báli o výsledek, ale nakonec nám paradoxně pomohlo vyloučení Dědka. Od té doby kluci makali a dali jsme i gól. Spokojen jsem ale jen s výsledkem,“ přiznal Otakar Ottomanský, lodivod Loučeně. „Obě vyloučení byla ale hodně přísná,“ dodal.

Branky: 50. Novák – 17. Krupička, 78. Balcar, 90. Štěpánek. Rozhodčí: Suchánek. ŽK: 3:5. ČK: 60. Dědek, 82. Balcar. Diváci: 90. Poločas: 0:1.

Libice: Vyleťal – Leština, Funda, Svoboda, Adamec – Zdražil, Jína, Hovorka, Kučera (75. Holub) – Toupal (46. Novák), Souček (81. Vlasák).

Loučeň: Lorenc – Kos, Holánek (65. Folbrecht), Dědek, Vlasák – Krupička, Radolf, Německý, Balcar – Štěpánek, Kučera (84. Holler).