Poříčany : FK Loučeň 1893  1:0 ( pol.1:0 )

Rozhodčí : Voborník

Karty : 3:4

Diváci : 200

Momentky z utkání :
9.minuta...po přímé přihravce přes obranu proniká Štěpánek do vápna domácích.Jako vždy v koncovce selhal
13.minuta...domácí útočníci začínají předvádět presink v hostujicí obraně ,ale zatím bez žádného efektu
20.minuta....nevydařený útočný moment domácích otáčí obrana hostů a přes záložní formaci Radolf,Německý podpořen útokem Štěpánka opět končí v rukou domácího golmana
od 22 minuti...domácí ovládají střed hřiště a hosty nepouštějí k žádné kloudné akci.
48.minuta...domácí využívají tlaku a první brankou posílají domácí do vedení
od 50 minuty..začíná nudný fotbal a plejáda nepřesností jak u domácích tak i u hostu,kteří zažívají rozkol v týmu.Domící hráči přehledem kontrolují výsledek 1:0.
Hodnocení :
Fandové FK : .....já nevím co tam dělali s tou hrou co předvádějí měli zůstat raději doma a poslat tam dorost
                    ..... no co, tak jednou prohráli.příště to bude lepší.Hlavně,aby doma se vyhrávalo
Maskot Ježek : .... to chce klid a nohy v teple.První prohra no a co!!! Hlavně že mám jablka v suchu
Poříčany – Loučeň 1:0

V utkání dvou doposud neporažených týmů začali lépe domácí, kteří od počátku diktovali tempo zápasu. Dařila se jim především kombinace ve středu hřiště a dostávali se do brankových příležitostí. V prvním poločase neproměnil domácí Koula dvě stoprocentní brankové příležitosti. Hosté měli ve 30. minutě obrovskou šanci na změnu poločasového výsledku, ale domácí podržel Šrůta. Na začátku druhého poločasu neproměnil šanci Sedláček, ale z následného rohu poslal hlavou domácí do vedení. Domácí si i nadále vytvářeli příležitosti ke zvýšení skóre, ale v koncovce byli nepřesní. V závěru zápasu se domácí soustředili na udržení výsledku. Hosté mohli ze dvou šancí korigovat výsledek, ale výborný brankář domácích byl proti a udržel si tak první nepřemožitelnost v dosavadním průběhu soutěže.

„Utkání dvou mužstev ze špičky tabulky rozhodla větší vůle po vítězství, která byla na naší straně. V celém zápase jsme byli aktivnější a vytvořili si více šancí než soupeř. Do kontextu zápasu zapadl naprosto přesný rozhodčí Voborník,“ uvedl trenér Poříčan Václav Kupr.

„Zápas se nám vůbec nepovedl, byla jsem jasně horší, soupeř nás přehrával a já mohu jen pogratulovat k vítězství,“ uznal po utkání Otakar Ottomanský, kouč Loučeně. „My jsme byli všude pozdě, domácí měli šance po celý zápas, ale trestuhodně je zahazovali. My jsme měli jen dvě šance, ale obě chytil Šrůta. Přísnější měřítko snese jen Holub a částečně Štěpánek a Dědek,“ dodal Ottomanský.

Branky: 48. Sedláček. Rozhodčí: Voborník. ŽK: 3:5. Diváci: 200. Poločas: 0:0.
Poříčany: Šrůta – Matura, Marušák (70. Minarčík), Touš, Prejsek - Černý, Novotný, J. Moravec, Hrdlička (46. Holler) - Koula, Sedláček.
Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek, Holánek, Janata – Kos (70. Kučera), Německý (75. Folbrecht), Holub, Balcar – Štěpánek, Mičinec.