FK Loučeň 1893 : Běrunice  7 : 1  ( pol.3:0 )

Rozhodčí : Hlavička

Karty : 2:2

Diváci : 50

Momentky z utkání :

Fotbalisté Loučeně si týden po porážce od Poříčan usmířili fanoušky, když v dalším utkání na vlastním hřišti deklasovali borce z Běrunic 7:1.  Zápas rozhodl již  prní půli Mičinec a Balcar Loučeň se posunula před Poříčany na druhé místo.

Loučeň se prosadila jako první. Ve 9. minutě hostující gólman  neudržel Němčickýho střelu a Mičinec už si běrunického gólmana vychutnal. Hosté vyrovnali hru a aktinějším presinkem zatápěli domácím hráčům.V 26.minutě Holánek přetáhl přihrávku křížem až na Němčickýho, který se dostal do vápna kde byl poslán k zemi následující PK s přehledem proměňuje Mičinec. Chvíli nato v 30.mi byl založen ostrý průnik do domácí obrany kde letos kraluje golman Lorenc,který následovnou prutkou střelu kryje.Běrunice nadále předádějí aktivnější hru.Na konci první půle po kombinační hře v 45.minutě posílá Štěpánek přihrvku Balcarovi,který dává gól do šatny.Průběh druhého poločasu byl již veznamení domácích borců,kteří přidali další tři branky Mičinec 1x opět PK po faulu na Němčického a Balcar 2x.

Loučeň – Běrunice 7:1

Jasná výhra domácích se zrodila zejména díky standardním situacím a hattriccích Mičince s Balcarem. „Nepředvedli jsme stoprocentní výkon, ale dokázali jsme být produktivní. Chtěl bych vyzdvihnout výkon Německého, který byl u šesti branek a samozřejmě musím pochválit střelce tří branek,“ vyprávěl trenér Loučeně Otakar Ottomanský.

„Neubránili jsme standardní situace. Naše hra nebyla špatná, ale domácí využívali své šance. Výsledek je pro nás hodně krutý,“ uvedl hostující kouč Luboš Vlach.

Branky: 9., 26. (PK) a 65. (PK) Mičinec, 45., 57. a 73. Balcar, 51. Štěpánek – 48. Hruška. Rozhodčí: Hlavička. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 3:0.

Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek, Holub, Janata – Balcar, Holánek (65. Kos), Mičinec, Německý (75. Kraus) – Holler (46. Folbrecht), Štěpánek.

Běrunice: K. Chrastný – Poláček, Bambas, Kříž, Zima – Podnecký (78. Čížek), Hruška, L. Hála, R. Černý – Pilař (55. Kubánek), Vaňura.