PÁTEK - A  :  FK LOUČEŇ 1893  1 : 2  ( pol.0:0 )

Střela na branku : Pátek 2x ; Loučeň 4x
Střela mimo branku : Pátek 7x ; Loučeň 8x
Rohové kopy : Pátek 4x ; Loučeň 3x
Momentky z utkání :

Fotbalisté Loučeně sice stále nemohou najít formu z úvodu sezóny,  přesto dnes vybojovali výhru 1:2 nad Pátkem A. Po nepovedené sezóně v I.B. třídě a následným pádem do okresního přeboru se derou zpět na vrchol tabulky, kde jim aktuálně patří druhá příčka.

Zápas se rozhodl v průběhu druhého poločasu. V tom prvním si obě mužstva pouze hrála na vlastním písečku bez známek chuti předvést fotbal.V úvodu druhého poločasu  po standartním kopu hostů se ujímá vedení Loučeň zásluhou Dětka 0:1.Bohužel tato vydařená akce hostů byla tím posledním co mohla předvést.Domácí nedokázali využít rozhádanosti a ztrátu koncentrce hostů i přesto domácí snižují na 1:1.V 87.minutě opět po standartním akci Loučeně posílá Kos hosty do vedení 1:2. Dokonce utkání se již nic nezmění.Kdo přišel v tomto nečase se podívat na okresní fotbal do Pátku musel opět plakt.Obě mužstva hrála podprůměr.

"Nebyl to z naší strany povedený zápas, ale důležité je, že jsme vyhráli a opět poskočili v tabulce. Naštěstí se nám podařilo vedení udržet až do konce," uvedl po zápase loučeňský záložník vítězů Kos.

Pátek – FK Loučeň 1:2

O svém vítězství rozhodla Loučeň ze dvou stejných standardních situací. Po bezbrankovém a ne příliš pohledném poločase padaly branky až ve druhé půli.
„Sahali jsme po třech bodech, nakonec nemáme ani bod. Oba góly byly naprosto shodné. Neumíme ubránit standardní situace před naší bránou,“ řekl k utkání kapitán Pátku Jaromír Bulíř.
„Naprosto podprůměrné utkání. My jsme hráli špatně a ani domácí se nepřetrhli. Fotbal byl k nekoukání. Zápas se nám nepovedl a radost máme jen z toho, že jsme vyhráli,“ uvedl Otakar Ottomanský, kouč Loučeně.

Branky: 65. Martin Vančura – 47. Dědek, 86. Kos. Rozhodčí: Havlas. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 0:0.
Pátek: Vaněk – Bureš, Bulíř, Junek, Vyleťal – Konečný (80. Mrázek), Bezděčný, Král (46. Štefík), Bartheldy – Martin Vančura, Kasák. Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek, Holub, Vlasák – Balcar (50. Kučera), Holánek, Německý, Janata (75. Folbrecht) – Štěpánek, Holler (46. Kos).