Loučeň :Štěpánek 3x, Mičinec, Balcar
Lhota : Macka 2x, Janoušek

k

Městec nasázel Běrunicím potupnou sedmičku

Nymbursko - V čele soutěže se po třech kolech usadili tři favorité, kteří budou usilovat o postup do krajské I.B třídy. Naopak na chvostu je zatím bez jediného bodu rezerva Sadské.

Loučeň - Kostelní Lhota 5:3

Hosté sice dvakrát snížili na rozdíl jediné branky, ale to jim nebylo nic platné. Střelcem zápasu se stal loučeňský útočník Štěpánek, který se trefil hned třikrát. Dva góly dal během prvních pěti minut.

„Utkání rozhodl nejlepší hráč na hřišti Štěpánek, který se dostal třikrát za obranu a všechny pokusy proměnil. Vyhráli jsme zaslouženě, převahu jsme měli po celý zápas. Hosté ale zase tak špatně nehráli. Jejich brankář byl výborný na lajně, ale když byl z brány, měl problémy,“ všiml si loučeňský trenér Otakar Ottomanský.

„Soupeř byl lepší ve všech řadách a vyhrál zcela zaslouženě,“ hlesl po utkání lhotský vedoucí mužstva Petr Láska.

Branky: 4., 5. a 54. Štěpánek, 45. Mičinec, 56. Balcar – 6. a 55. M. Mácha, 70. Janoušek. Rozhodčí: Jeník. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 3:1.
Loučeň: Bednář – Krupička, Vlasák, Holub, Německý (40. Folbrecht) – Balcar (65. Prisčak), Škuthan, Holler, Rudzan – Mičinec, Štěpánek (85. Kraus).
Kostelní Lhota: J. Mácha – Ulrich, Pokorný, Beránek, Láska – Kvíz (60. Franc), Janoušek, Sládek, T. Drobný – M. Mácha (75. Šendera), M. Drobný.