FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 08/09

FK  LOUČEŇ  1893
Přípravka
Okresní soutěž - přebor sk.C
Podzim 2008 - Jaro 2009

Obsah : Los ; Soupiska ; Tabulka ; Aktuality

Los Podzim 2008
 Jaro 2009
1.
01.09.2008
Po
17:00
FK Loučeň 1893
Sokol Velenice
14:1
2.
08.09.2008
Po
17:00
Polaban NBK - B
 FK Loučeň 1893
 2:10
3.
15.09.2008
Po 
17:00
FK Loučeň 1893
Trnavan Rožďalovice
 6:0
 
 4.
 22.09.2008
Po
 16:30
 Bohemia PDY - B
 FK Loučeň 1893
 1:9
 
 5.
 29.09.2008
 Po 
 16:00
FK Loučeň 1893
 SK Městec Králové
 2:0
 
 6.
 06.10.2008
Po
16:00
 Sokol Dymokury
 FK Loučeň 1893
 2:3
 
 7.
 13.10.2008
  Po
 16:00
 FK Loučeň 1893

 Sokol  HR. Jeseník

16:0 
 
 8.
13.04.2009 
 Po
 16:30
 Sokol Velenice
FK Loučeň 1893
3:3 
 
 9.
20.04.2009
 Po
 17:00
FK Loučeň 1893 
Polaban NBK - B
3:4
 
 10.
27.04.2009
Po
 17:00
Trnavan Rožďalovice 

FK Loučeň 1893

 1:5
 
 11. 04.05.09  Po   17:00 FK Loučeň 1893   Bohemia Poděbrady B 13:1   
 12.  11.05.09  Po  17:00  Městec Králové FK Loučeň 1893  3:1  
 13.  18.05.09  Po  17:00 FK Loučeň 1893  TJ Sokol Dymokury 5:3  
 14.  25.05.09  Po 17:00  Sokol Hrubý Jeseník  FK Loučeň 1893  1:15   

Konečná tabulka Podzim 2008 - Jaro 2009
1.místo
Pořadí Tým O.Z. V. R. P. Skóre Body
1.

FK Loučeň 1893

14

12

1

1

106:19

37

2. Polaban NBK - B 14 9 2 3 68:29 29  
3. Trnvan Rožďalovice 14 9 0 5 62:40 27  
4. Sokol Dymokury 14 8 1 5 67:24 25  
5. SK Městec Králové 14 7 0 7 38:36 21  
6. Sokol Velenice 14 6 2 6 44:48 20  
7.  Sokol Hrubý Jeseník 14 1 0 13 20:116 3  
8. Bohemia PDY - B 14 1 0 13 10:103 3  

Soupiska - Podzim 2008 - Jaro 2009
 Jméno  ročník Podzim 09 Jaro 09 Turnaj Celkem
 Bašus Filip  1998  19  12 16   47
 Melčák Petr  1998  3  1    4
 Nehyba Petr  1998  4  2    6
 Kracík David  1998    2    2
 Nedorost Jan
 1998        
 Dyk Leoš
 1998     1   1
 Brzák Pavel
 1998    4    4
 Rybář Daniel
 1999    3  7  10
 Peterka Ondřej
 1999  22  14  8  44
 Čamr František
 2000    2    
 Fejer Matěj
 2000  1  1 5   7
 Hanuš Jan
 2000    4  7 11 
 Bartoň Adrian
 2000    1  10  11
 Melčáková Klárka
 2001        
 Vinš Lukáš
 2001        

Turnaje přípravky :
23.3.2009 Halový turnaj SKP Mladá boleslav
6.místo
8.5.2009  Taxis cup 2009 Loučeň
2.místo
6.6.2009 Memoriál J.Poláka Loučeň
5.místo
13.6.2009 Pohár starosty obce Městec Králové
1.místo + nejlepší hráč turnaje Filip Bašus
20.6.2009 Pohár starosty obce Židněves
8.místo
27.6.2009 Pohár starosty obce Struhy
1.místo + nejlepší střelec turnaje Daniel Rybář