FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 10/11

FK LOUČEŇ 1893
PŘÍPRAVKA - starší
Okresní přebor
PŘÍPRAVKA - mladší
Okresní přebor

Realizační tým

  • Trenér : Bašus Pavel
  • Trenér : Hanuš Jan
  • Asistent trenéra :
  • Vedoucí mužstva :

Los okresní přebor sk.C 2010 / starší přípravka
datum den čas domácí výsledek hosté  
6.9. PO 17:00 Opočnice 1:4 Loučeň
13.9. PO 17:00  Loučeň 25:0
Záhornice
 
20.9. PO 17:00  Polaban NBK
6:2
 Loučeň  
27.9. PO 17:00  Rožďalovice 0:10  Loučeň  
4.10. PO 16:30  Loučeň 4:0  Dymokury  
11.10. PO 16:30  Bohemia  PDY
0:3  Loučeň  
18.10. PO 16:30  Loučeň 2:1  Městec
 

Průběžná tabulka okresní přebor 2010 - 2011
místo tým OZ V R P skóre body  
1.  Polaban  7 6
1
 72:5  18
2.  Loučeň  7  6  0 1
 50:8  18  
3.  Opočnice  7  5  0 2
 41:13  15  
4.  Městec  7  4  0 3
 37:15  12  
5.  Poděbrady  7  4  0 3
37:17
 12  
6.  Dymokury  7  1  1 5
 25:28  4  
7.  Rožďalovice  7  1  1 5
 12:46  4  
8. Záhornice 7 0 0 7 1:147 0  


Los okresního přeboru ( divize ) Jaro 2011
kolo datum den čas domácí   hosté  
1 11.4. PO 17:00 Poříčny  0:5 FK Loučeň  
2  18.4. PO 17:00
FK Loučeň
 0:0  Přerov  
3 25.4.
PO 17:00
Polaban A
 3:4  FK Loučeň
 
4 2.5.
PO 17:00
FK Loučeň
 5:2  Bohemia B
 
5 9.5.
PO 17:00
Kostomlaty
 0:5 FK Loučeň
 
6 16.5.
PO 17:00
Polaban B
 5:1 FK Loučeň
 
7 23.5.
PO 17:00
FK Loučeň
 3:3 Milovice
 

Soupiska - starší přípravka 2010 / 2011
jméno góly P
góly J
MS celkem
Hanuš Jan  8  2    
Král Jan  10  1    
Čamr František  8      
Fejer Matěj  1      
Vinš Lukáš  1      
Bartoň Adrian
 8  5    
Růžička Šimon
 1      
Vojtěch Jiří
 2      
Vojtěch Matěj
 2      
Ouředník Michal
 3  2    
Melčáková Klára
 3      
Klouda Karel
       
Souček Vít
 1      
Šimeček Marek        


Los okresní soutěže 2010 - 2011 / mladší příprava
datum den čas domácí výsledek hosté  
8.9. ST  17:00  Sadská 14:1  Loučeň  
15.9. ST  17:00  Loučeň 6:10  Milovice  
22.9. ST  17:00  K.Zboží :  Loučeň  
29.9. ST  17:00  Loučeň 4:1  Lysá  
6.10. ST  17:00  Bohemia
15:4  Loučeň  
13.10. ST  16:30  Loučeň 1:12  Polaban NBK
 
20.10. ST  16:30  Stratov 2:11
 Loučeň  
13.4. ST 17:00 Loučeň  8:9 Sadská  
20.4. ST 17:00 Milovice  23:0 Loučeň  
4.5. ST 17:00 Lysá  11:9 Loučeň  
11.5. ST 17:00 Loučeň  1:21 Bohemia PDY  
18.5. ST 17:00 Polaban  13:6 Loučeň  
25.5. ST 17:00 Loučeň   Stratov  

Konečná tabulka okresní soutěže 2010 - 2011
místo tým OZ V R P skóre body
1.  Poděbrady 6
6
 0 0
70:17
18
2.  Polaban
 5  4  0  1  57:20  12
3.  Milovice  6  4  0  2  52:39  12
4.  Sadská  5  2  1  2  35:25  7
5.  Loučeň  6  2  0  4  27:54  6
6.  Lysá  6  1  1  4  22:45  4
7.  Stratov  6  0 0
6
 14:77  0

Soupiska - mladší přípravka 2010 / 2011
jméno podzim 10 jaro 11 MS celkem
 Ouředník Michal
 18  7    
 Fidler Petr
 1      
 Šimeček Marek
       
 Souček Vít
 3      
 Čuda Filip
       
 Macál Matyáš
       
 Dvořák Petr
       
 Řízek Martin
       
 Novák Vít
1
 1    
 Vinš Lukáš
 3      
 Vojtěch Matěj