FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 08/09

16.kolo - jaro 2009

Loučeň v Libodřicích brzy prohrávala, srovnala, ale pak inkasovala dvakrát během tří minut

Libodřice - Situace Loučeně ve fotbalové I.B třídě je už zase kritická. Tým prohrál v dalším kole soutěže na hřišti Libodřic.

 

Ilustrační foto

Libodřice – Loučeň 4:2

Hosté zaspali úvod střetnutí, pak se jim podařilo vyrovnat, ale poté zase inkasovali dvě branky v rozmezí tří minut a bylo hotovo.

Domácí se trefili už v 6. minutě a za čtyři minuty přidali druhý gól. „Úvod jsme zaspali. Po obrovských chybách celé obrany,“ řekl trenér Loučeně Otakar Ottomanský. Ovšem ve 13. minutě Štěpánek po krásné přihrávce Škuthana snížil. „Ale domácí měli v prvním poločase mnohem více šancí, prostě byli lepší,“ přiznal Ottomanský.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a pak bylo vyrovnané i skóre. Mezi střelce se zapsal Hradecký. „Když to vypadalo, že jsme z nejhoršího venku, tak jsme dostali z protiútoku gól. A aby toho nebylo málo, za tři minuty jsme dostali druhý,“ uvedl loučeňský kormidelník. „Nejsou hráči, je to špatné,“ řekl smutně Ottomanský.

Branky Loučeně: Štěpánek, Hradecký. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1.

Loučeň: Bednář – Janata, Dědek, Holánek, Hradecký – Balcar (46. Špalda), Škuthan, Radolf, Folbrecht (70. Vlasák) – Štěpánek, Mičinec.

Žádné komentáře