FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 08/09

17.kolo - jaro 2009

Loučeň slaví první jarní výhru

Loučeň - Další zápas v I. B třídě nabídl souboj Loučeň Bílé Podolí. Zápas byl velice atraktivní pro diváky a sedm gólu v zápase je velice překvapivých.

Ilustrační foto
Loučeň – Bílé Podolí 4:3

Lépe začali hráči Bílého Podolí, jenž se ihned z kraje zápasu ujali vedení, ale Loučeň se stačila do poločasu oklepat a srovnat krok vyrovnávacím gólem. V druhé půli se zápas neobešel bez pěstního souboje, který ve fotbale není sportovní a Loučeň se štěstím v závěru utkání rozhodla zápas a připsala si na své konto první tři body, která na jaře získala.

„Bylo to zajímavé utkání. Zápas se přeléval z jedné strany na druhou. V deváté minutě jsme sice prohrávali, ale od 30. minuty jsme přebírali iniciativu utkání a s trochou štěstí jsme utkání v závěru rozhodli,“ vyprávěl spokojený kouč domácích Otakar Ottomanský.

„Bylo velice dobré utkání, skoro jako Chelsea s Liverpoolem, akorát na jiné úrovni. Můžeme litovat několik neproměněných šancí a bohužel jsme zápas nezvládli do vítězného konce. Červená karta byla oprávněná a ke konci utkání jsme se snažili i v deseti lidech zatlačil soupeře, bohužel neúspěšně. Štěstí dnes více přálo domácímu mužstvu,“ litoval trenér Podolí Miloslav Čepek.

Branky: Štěpánek 2, Dědek, Mičinec – Spáčil, Chadraba 2. Poločas: 1:1. ŽK: 4:3. ČK: Skala. Diváci: 9O.

Loučeň: Bednář – Janata, Mičinec, Holub, Hradecký – Štěpánek, Škudhán, Holánek, Radols, Folbrecht (75. Špalda) - Dědek.

 

Žádné komentáře