FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 08/09

18.kolo - jaro 2009

Loučeň nevyužila převahu a dostala čtyři góly

Tupadly – V dalším utkání I. B třídy skupiny C prohrála Loučeň, která je vážně ohrožena sestupem na hřišti v Tupadlech. Po většinu zápasu měli paradoxně hosté více ze hry.

 
Ilustrační foto.

Tupadly – Loučeň 4:0

Těžko uvěřitelné konečné skóre utkání vzhledem k jeho průběhu. V prvním poločase se domácí dostali třikrát na polovinu Loučeně a byly z toho dvě branky. Loučeň měla šance na další tři zápasy, ale v koncovce trestuhodně selhala.


„My jsme hráli fotbal a soupeř dával góly. Bylo neuvěřitelné, co jsme dokázali nedat. Herně jsme byli lepší, ale když nedáme branku ani z nejtutovější příležitosti, tak nemůžeme pomýšlet na body,“ uvedl trenér Loučeně Otakar Ottomanský.

Ve druhém poločase měla hra obdobný obrázek. Hosté nedokázali vstřelit gól a Tupadly přidaly další dvě branky.

„Výsledek neodpovídá průběhu utkání. Loučeň si vytvořila spoustu šancí, ale žádnou neproměnila. Měli smůlu v koncovce a my dobře postavené tyče, do kterých se soupeř několikrát trefil,“ řekl kouč domácích Karel Mikeš.

Tupadly: Skokan – Průcha, Štajner, Jícha, Krajíček – Kruml (46. Nezbeda), Truksa, Drbohlav, Chvátal – Kopecký, Čmakal (65. Maszároš).

Loučeň: Lorenc – Balcar, Holánek, Mičinec, Hradecký – Štěpánek, Radolf, Krupička, Škuthan, Folbrecht (46. Vlasák) – Dědek (75. Špalda).
 

Žádné komentáře