FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 08/09

23.kolo - jaro 2009

Pečky doma porazily celek Loučeně

Pečky - Hosté z Loučně vzdorovali domácímu favoritu jen první poločas, pak otěže zápasu převzali domácí fotbalisté a porazili poslední celek I. B třídy 3:1.
Pečky – Loučeň 3:1

Fotbalisté Peček splnili povinnost, porazili Loučeň. Po první pětačtyřicetiminutovce to ale vypadalo na nečekané trápení, avšak svěřenci hrajícího kouče Lukáše Vlka ve druhém poločase zapnuli na vyšší rychlostní stupeň a dvěma brankami nepřipustili žádné překvapení.

„Soupeři již o nic nešlo, vlastně to byl soupeř, který je jistý sestupující. Prezentovali se zde s takovým bezstarostným fotbalem. My jsme se tomu v první polovině kapánek přizpůsobili, udělali jsme chybu a prohrávali jsme. Ale vzápětí jsme srovnali a pak si myslím, že už se to odehrávalo v naší režii. Nějaké šance jsme si ještě vytvořili, tudíž ten rozdíl mohl být klidně větší,“ uvedl hrající trenér Peček Lukáš Vlk.

Trenér Loučně uznal převahu domácího celku a pogratuloval Pečkám k výhře. „Bylo vidět, že to je utkání, ve kterém o nic nejde. Myslím, že Pečky tam měly několik dorostenců a my jsme měli sestavu takovou, jakou jsme měli. Protože nás kosí zranění a někteří hráči mají stopku. Tudíž podle toho hra také vypadala. Rozhodně domácí byli lepší, i v prvním poločase měli územní převahu, ale bez větších šancí. Druhá půle již patřila jim a zápas rozhodli," konstatoval hostující lodivod Otakar Ottomanský.

Branky: 23. Melíšek, 60. Kejda, 80. Hovorka (z PK) – 6. Holub. Rozhodčí: Kolman. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Pečky: M. Hanuš – Felix (70. Hanzelín), Hovorka, Hubáček, Březina – Plaček, Braňka, Modrovič, Materna (75. Zelenka) – Kejda, Melíšek.

Loučeň: Bednář – Krupička, Dědek, Holánek, Folbrecht – Balcar (75. Vlasák) Holub, Škuthan, Janata – Štěpánek, Mičinec.

Žádné komentáře