FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 08/09

Aktuálně

Derby: Ostrá přivítá trápící se Loučeň

Ostrá - V nejnižší krajské soutěži, I. B třídě skupiny C, přivítají fotbalisté Ostré na svém trávníku Loučeň, která je zatím na posledním místě tabulky.
  
Ostrá by ráda napravila dojem z posledního utkání, které prohrála na hřišti v Sadské vysoko 6:0. „Je to derby a my chceme určitě zvítězit. Samozřejmě záleží na přístupu hráčů. Z některých výkonů jednotlivců v minulém kole v Sadské jsem byl zklamán, řekl hrající kouč Ostré Jiří Dozorec. „Naše výhoda bude, že soupeř je oslaben. Bereme to jako každý jiný zápas, nekoukáme na tabulku, jestli nastoupíme proti první nebo poslednímu celku tabulky,“ dodal Dozorec.

Loučeň je poslední a navíc jí trápí marodka. „Budeme se snažit vybojovat nějaké body, ale jasným favoritem jsou domácí. Chybí nám Balcar, Holler a Radolf, navíc čekáme, jaké tresty dostanou vyloučení z minulého střetnutí, Hradecký a Štěpánek,“ vyprávěl kouč Loučeně Otakar Ottomanský. „Naše vyhlídky jsou vzhledem k postavení v tabulce mizivé. Zbývá pouze pět kol do konce soutěže a naděje na záchranu je pro nás spíše teoretická. Ale rozhodně ještě nic nevzdáváme, budeme bojovat až do konce,“ dodal loučeňský trenér.
 

Žádné komentáře