FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 09/10

12.kolo poodzim 2009

FK  LOUČEŇ 1893 : SADSKÁ  - B  4:2  ( pol. 2:1 )

Branky : Štěpánek 2 ; Holler ; Mičinec

Rozhodčí : Salava

Diváci : 60

Momentky z utkání , statistika :

Loučeň málem opět přišela o náskok, nakonec ale Sadskou - B  porazila

Fotbalisté FK Loučeně podruhé ukázali, že i dobře rozehraný zápas lze hodně zkomplikovat. Poté, co v Kostelní Lhotě přdvedli kompaktní hru a rozhodli už během prvího poločasu, v neděli v 12. kole okresního přeboru  přišli o vedení 2:0 nad poslední Sadskou - B . I přes závěrečný nápor hostů se ale nakonec ubránili a v poslední minutě zvýšili na konečných 4:2.

Loučeň znovu předvedla nudnou až chaoitckou hru, při  absenci lídra mužstva Radolfa a zadáka Holánka se opět před domácím publikem trápila. Gól loučensého kanonýra Štěpánka pomohl týmu porazit Kostelní Lhotua dnes Loučeň slavila výhru nad Sadskou, na které se dvěma góly podílel právě Štěpánek. Když po bleskové akci přes Německýho v 25. minutě zvýšil na 1:0  a  v sledu pěti minut proniká do pokutového uzemí Holler a mazáckou kličkou golmanovy posílá míč za jeho záda , zdálo se být rozhodnuto.

Jenže hosté v závěru zabojovali a kontaktním gólem v rozmezí pěti minut snížili 1:2. Následně měli i šanci na vyrovnání, ale Loučeň odolal.V druhé půlce utkání Sadská začala tlačit na pilu.Do druhého poločasu naskočili nadějní dorostenci Kučera s Vlasákem,kteří střídali bez optimální formy Hollera a Kose.Sadská i přes toto střídání tlačí domácí ke zdi a v 70.minutě srovnávají skóre 2:2.Loučeňští v závěru začínají přebírat iniciatívu hry a při závěrečném domácím tlaku dávají definitivu výsledku až v úplném závěru .V 80 minutě po rohu posílá Mičinec  hlavou míč za záda gomana Sadské   a 84.minutě Štěpánek potvrzuje domácí vydřenou výhru 4:2

Loučeň – Sadská B 4:2

Loučeň se nečekaně trápila s posledním týmem tabulky, za který nastoupila normální brankářská jednička v útoku. O výhře domácích rozhodl deset minut před koncem Mičinec. „Podali jsme nejhorší výkon v sezoně, naše hra byla zcela bez pohybu. Jsme rádi za tři body, v utkání jsme se zbytečně přizpůsobili soupeři,“ hodnotil zápas trenér Loučeně Otakar Ottomanský.
„Vzhledem ke složení mužstva jsem měl z utkání strach, ale opak se ukázal být pravdou. Své hráče musím za výkon pochválit, všichni můžeme jen litovat, že jsme si nakonec neodvezli senzační bod, který byl blízko,“ vyprávěl spokojený kouč Sadské Petr Suchý.

Branky: 25. a 84. Štěpánek, 30. Holler, 80. Mičinec – 34. Laštovka, 70. Vojáček. Rozhodčí: Salava. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek, Holub, Folbrecht – Štěpánek, Německý (85. Janata), Kos (46. Vlasák), Balcar – Holler (46. Kučera), Mičinec.

Sadská B: Šaroch – Desenský, Svoboda, Pajkrt, Dvořák – Vojáček, Cempírek, Jindra, Kučera – Laštovka, Mašek.

STATISTIKA Z UTÁNÍ

 

 DOMÁCÍ údaje  HOSTÉ
 39 %  Držení míče  61 %
 8  Střela na branku  10
 4  Střela mimo branku  4
 6  Rohové kopy  4
 2  ŽK karta  1
   ČK karty  
   Hodnocení  

 

Poslední komentáře
24.11.2009 11:04:41: Sadská byla aktivnější držení míče po dobu celého utkání měla luxusní,ale bohužel toho nedokázala vy...
13.11.2009 17:14:05: Jak může někdo napsat, že držení míče vyznělo pro Sadskou a ještě v takovém poměru? Ne moc objektivn...