FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 09/10

26.kolo jaro 2010

SADSKÁ - B  :  FK LOUČEŇ 1893  0:3  ( pol. 0:2 )

Branky FK : Krupička Lukáš,Dědek Milan,Štěpánek Jan

Rozhodčí : Voborník

Diváci : 50

Momentky,komentáře,hodnocení utkání :

Poříčany slaví postup do I.B třídy

Nymbursko - Je definitivně rozhodnuto. Do krajské I.B třídy postupuje kolo před koncem celek Poříčan. Jeho střelec Puk dal Kounicícm hattrick, pátecký Kasák se trefil dokonce čtyřikrát a odnesly to Dymokury.

Sadská B – Loučeň 0:3

Loučeň sice získala na půdě sadské rezervy tři body, ale to už jí není nic platné. Postupují Poříčany. Hosté dali dva góly do přestávky, po pauze přidal pojistku Dědek.

„My jsme omladili tým, šanci jsme dali dorostencům, se kterými chceme hrát příští sezonu. Soupeř byl běhavější, lépe kombinoval a nás ještě třikrát podržel brankář. I my jsme ale měli tři velké šance, ty jsme však neproměnili. Byl to docela dobrý zápas,“ řekl trenér sadské rezervy Martin Dvořák.

„Úroveň zápasu asi ovlivnila důležitost utkání,“ usmíval se Otakar Ottomanský, kouč Loučeně. „Už o nic nešlo a z naší strany to byl takový rychlejší pochoďák. Měli jsme územní převahu a míč častěji na kopačkách, domácí byli naprosto bezzubí. Měli asi jeden samostatný nájezd. My jsme byli o něco produktivnější,“ dodal trenér Ottomanský.

Branky: 20. Krupička, 37. Štěpánek, 70. Dědek. Rozhodčí: Voborník. ŽK: 4:0. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

Loučeň:
Bednář – Krupička, Dědek, Radolf, Hradecký – Kos (75. Folbrecht), Holánek (55. Vlasák), Škuthan, Bobek – Štěpánek, Německý.

Sadská - B 0:3 FK Loučeň
41% Držení míče 59%
8 Střela na branku 16
7 Střela mimo branku 9
3 Rohové kopy 6
4 Karty ŽK 0
0 Karty ČK 0
Hodnocení

Žádné komentáře