FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 09/10

27.kolo jaro 2010

FK LOUČEŇ 1893  :  TJ SOKOL KOSTOMLATY    3:0    ( pol. 2:0 )

Branky FK : Německý Bořek 2x

Rozhodčí : Dvořák

Diváci : 80

Momentky,komentáře hodnocení utkání :

Loučeň – Kostomlaty 3:0

Domácí potvrdili i v posledním zápase své postavení na druhém místě tabulky a soupeři dali tři góly. První gól padl těsně před poločasem, druhou trefu přidala Loučeň z penalty. A pak přidala ještě pojistku.

„Měli jsme od začátku územní převahu, ale mnoho šancí v první půli nebylo. Hosté se soustředili na bránění, do útoku se moc nehnali. Bylo to takové dobývání branky soupeře,“ uvedl Otakar Ottomanský, trenér Loučeně. „Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu. Utkání se dohrávalo z povinnosti na dohrání soutěže,“ řekl trenér Ottomanský.

„Domácí byli po celý zápas fotbalovější, ale kupodivu jsme měli v prvním dějství větší šance my. Domácí hrozili hlavně ze standardních situací. Ve druhém poločase už Loučeň dominovala a téměř k ničemu nás nepustila. Byl to takový bezstarostný zápas, v němž jsme ostudu neudělali,“ řekl vedoucí kostomlatského mužstva Josef Petráš.

Branky: 43. a 73. Německý (2. z PK), 81. Krupička. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 3:2. Diváci: 70. Poločas: 1:0.
Loučeň: Lorenc (46. Bednář) – Krupička, Dědek, Holub, Hradecký – Kos (46. Vlasák), Škuthan, Holánek, Bobek – Německý, Štěpánek.

FK Loučeň   TJ Kostomlaty
57% Držení míče 43%
19 Střela na branku 8
11 Střela mimo branku 5
7 Rohové kopy 3
 3 Karty ŽK  2
 0 Karty ČK  0
  Hodnocení  
Žádné komentáře