FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 09/10

3.Kolo podzim 2009

SOKOL KRCHLEBY : FK LOUČEŇ 1893  0:1  (pol.0:0)

Branky : Štěpánek

Rozhodčí : Křivka

Diváci : 200

Karty : ŽK 1:1

Momentky z utkání :

Derby utkání pro diváky bezesporu atraktivní podívaná jak zahazovat stoprocentní šance obou týmů,ale co fotbal,ten plakal.Bohužel na tragickou hru Krchleb Ježci z Loučeně nenašli recept.
72.minuta - po přesném centru Holuba z levé strany  na Štěpánka,který pohotově střelou k tyči posílá Loučeň do vedení
Hodnocení :
Diváci :.....dobrý výkon,až na ty šance aspoň si Krchlebáci sedli na prdel
Maskot FK :.....dobrý dobrý,ale ty šance proboha i malý kluci to dávají poslepu
Fotbalisté v okresním přeboru mají za sebou třetí kolo. Po něm jsou na prvním místě borci Loučeně, kteří jako jediní neztratili ani bod. Naopak bez bodu zůstávají zatím dva celky –
Pátek a Kostomlaty.

Krchleby – Loučeň 0:1

Loučeňský útočník Štěpánek rozhodl svou brankou zajímavé střetnutí v Krchlebech. Týmy se střídaly v zahazování vyložených šancí, na čemž měli velký podíl oba brankáři.

„Bylo vidět, že hosté mají zkušenosti z vyšší soutěže. Byli rychlejší a nás několikrát podržel gólman. Bylo to o tom, že kdo dá prvního góla, ten vyhraje. Loučeň měla asi více šancí, my jsme měli vyloženější příležitosti. Fotbalově to bylo dobré, i divákům se to líbilo,“ řekl Milan Blažek, trenér Krchleb.

„Byl to zápas gólmanů, kteří drželi své týmy. Bylo k vidění hodně šancí na obou stranách a právě gólmani své spoluhráče často drželi. Po poločase jsme měli vést 5:2. Druhé dějství bylo vyrovnanější a rozhodla branka Štěpánka z voleje. Je pravda, že to bylo o první brance. V závěru nás domácí trochu přitlačili, ale my jsme to udrželi,“ řekl loučeňský trenér Otakar Ottomanský.

Branky: 72. Štěpánek. Rozhodčí: Křivka. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 0:0.

Krchleby: Pecka – Musil, Ditrich, Pulda, Voborník – Drahokoupil (72. Rys), Patáčik, Hurych, Valíček – Košvanec, Červinka (80. Osmanovič).

Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek, Vlasák, Janata – Kos (65. Folbrecht), Radolf, Holub (90. Kraus), Německý – Štěpánek, Balcar (90. Kučera).

Žádné komentáře