FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 09/10

6.kolo podzim 2009

FK Loučeň 1893 : TJ Kounice  6:0 (pol.3:0)

Branky : Německý 1:0;Radolf 2:0;Kos 3:0;Kučera 4:0;Radolf 5:0;vlastní 6:0

Rozhodčí : Jeník

Karty : ČK 1:1 ; ŽK 6:6

Diváci : 70

Momentky z utkání:

5.minuta...Štěpánek proniká obranou hostů a dostává se v úvodu utkání před golmana ten ostrým zákrokem posílá Štěpánka na zem za krtkama.Rozhodčí uděluje nečekně pouze žlutou kartu
7.minuta...po chybách v obraně domácích se dostává Kounický utočník do vyložené šance skorovat načež je následovně stažen k  zemi obráncem Vlasákem.Rozhočí hodnotí tento zákrok místo zasloužené červené na žlutou
10.minuta...opět nedůsledná obrana domácích útočník Kounic proniká lechce obranou.Vlasák používá záchrnou brzdu za kterou dostává červenou kartu.
15.minuta...i přes oslabení domácí kontrolují hru zlevé strany kope Holub roh, na který reaguje Štěpánek,zakončení těsně vedle
22.minuta...Krupička proniká po prvé straně až do vápna hostu kde je sražen golmanem.Následuje črvená karta pro golmana a pětka.PK proměňuje Německý 1:0.
30.minuta...po ose Holánek ,Holer , Německý , který  vysunuje Radolfa ,který spřehledem zakončuje na 2:0
37.minuta...Krupička posílá kolmou přihrávku na volného Holera,který ránou z dálky razítkuje břevno
41.minuta...domácí převzali hru a hosty nepouští do velkých šancí.S toho těží Kos a posílá míč k tyči a brankou do šatný zklidňuje hru.
50.minuta...dorostenec Kučera,který střídal Holera využívá své první šance v A - mužstvu po přihravce Radolfa na šestnácku přesnou ranou rozvlňuje síť hostu na 4:0
75.minuta...dezoreintovaná obrana hostu si dává parádní vlastní branku.5:0
87.minuta...na závěr utkání PK proměňuje Radolf 6:0
Komentáře :
Fandové : ....dobrý výkon perfektní výsledek až na toho magora v žlutém....
                   .... bez dvou vyloučených dobrý fotbal dalo se na to koukat ....
Maskot ... s Libicí dvě červené karty dnes jedna co bude příště?jinak dobrý výkon..
 
Fotbalisté Loučeně překvapení v duelu s kounicemi nepřipustili.Zápas měli pod kontrolou a jejich výtězství mohlo být ještě výraznější.Domácí potřebovali vyhrát,aby potvrdili lídra tabulky.Kounice jsme k ničemu nepustili.Od začátku zápasu bylo vydět,že chceme vyhrát.Kounice na Loučeni zklamali.

Loučeň – Kounice 6:0

Loučeň na svém trávníku přivítala oslabené Kounice, které srazilo vyloučení jejich brankáře. „Domácí přišli o obránce Vlasáka už v 10. minutě, ale my jsme nedokázali svoji hru změnit. Místo toho jsme přišli o vyloučeného gólmana a ještě jsme inkasovali z penalty. Loučeň poté hrálo to, co potřebovala, na naší straně bylo znát, že do branky musel hráč z pole,“ vyprávěl po utkání kapitán Kounic Aleš Janeček.

„Střetnutí mělo jednoznačný průběh, my jsme soupeře přehrávali a dávali jsme góly,“ uvedl po utkání kouč Loučeně Otakar Ottomanský.

Branky: 22. Německý (PK), 30. a 87. (PK). Radolf, 41. Kos, 50. Kučera, 75. vlastní. Rozhodčí: Jeník. ŽK: 6:6. Diváci: 70. Poločas: 3:0.

Loučeň: Lorenc – Krupička, Holánek, Vlasák, Janata – Kos, Radolf, Holub, Německý (70. Kraus) – Štěpánek, Holler (46. Kučera).

Kounice: Písecký – Čech, Dobiáš, Práchenský, Bylina – Janeček, Košata, Líbal, Čepela – Rozumný, Halaxa.

Žádné komentáře