FK LOUČEŇ 1893 : TJ SOKOL KRCHLEBY  3:1 ( pol. 1:0 )

Střelci FK : Radolf , Mičinec , Štěpánek

Rozhodčí : Jeník

Diváci : 90

Momentky,komentáře,hodnocení z utkání :

Loučeň – Krchleby 3:1

První Loučeň po neúspěchu na hřišti Přerova potvrdila svoje postupové ambice a zdolala v derby na domácím trávníku hráče Krchleb. Hosté dlouho drželi naději na bod, ale pak se přeci jenom prosadil domácí výběr. „Na hráčích byla vidět velká snaha, chtěli napravit porážku z minulého kola. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Přesto se v naší hře objevovala spousta nepřesností hlavně v rozehrávce,“ řekl trenér Loučeně Otakar Ottomanský.

„S naším výkonem jsem i přes porážku spokojený. Hráli jsme bojovně a můžeme jen litovat, že se nám nepodařilo získat bod,“ uvedl po utkání hrající kouč hostí Josef Ditrich.

Branky: 30. Radolf, 65. Mičinec, 77. Štěpánek – 48. Hůlka. Rozhodčí: Jeník. ŽK: 4:2. Diváci: 90. Poločas: 1:0.

Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek, Holub, Hradecký – Štěpánek, Bobek, Radolf, Balcar (85. Vlasák) – Mičinec (83. Kos), Holler (78. Německý).

Krchleby: T. Drahokoupil - Pulda, Čapek, Maruška, Soukal – Z. Drahokoupil (65. Procházka), Ditrich, Hurych, Valíček – Hůlka (81. Berky), Košvanec.

Hodnocení
TJ SOKOL PŘEROV : FK LOUČEŇ 1893  2:1  (pol. 0:1)

Branky FK : Štěpánek

Rozhodčí : Salava

Diváci : 130

Fotbalisté Loučeně po osmi zápasech prohráli, nestačili na Přerov

Fotbalisté Loučeně po osmi zápasech poznali hořkost porážky. V 15. kole okresní ligy v neděli na hřišti Přerova prohráli 1:2 a promarnili možnost upevnit čelo tabulky.
Hráči Přerova už v úvodu zápasu potvrdili, že v domácím prostředí to proti Loučeni umí.

Druhým jarním kolem pokračoval fotbalový okresní přebor. V něm se dařilo více hostujícím týmům, které si vezly čtyři výhry. Jeden zápas skončil dělbou bodů a dvakrát vyhráli domácí. Ve šlágru kola se z domácí výhry radoval Přerov, který zdolal tým Loučeně.

Přerov – Loučeň 2:1

Šlágr kola se odehrál na přerovském trávníku. Domácí sice v souboji s první Loučení po prvním poločase prohrávali 0:1, ale ve druhé pětačtyřicetiminutovce se po standardních situacích dokázali dvakrát prosadit.

„Přerov byl rychlejší, běhavější a lépe kombinoval. Domácí byli po většinu utkání lepší a zaslouženě zvítězili. Na většině našich hráčů byla patrná nervozita z důležitého střetnutí,“ řekl po utkání trenér Loučeně Otakar Ottomanský.

„Kvalitní utkání, kterému by více slušela remiza. Druhý poločas byl už více boj než fotbal. Asi jsme měli větší snahu po plném bodovém zisku. Kluci do toho dali maximum,“ uvedl hrající kouč Přerova František Skuhravý.

Branky: 64. a 78. Bareš – 26. Štěpánek. Rozhodčí: Salava. ŽK: 1:3. Diváci: 130. Poločas: 0:1.
Přerov: Skuhravý – Kadeřávek, Čurda, Prokeš, Neuhausel – Jareš, Forejt (80. Koranda), Vodička, Bareš (89. Galbavý) – Adamec (62. Šenkýř), Stets.
Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek, Radolf, Holub – Škuthan (54. Holler), Bobek, Mičinec, Německý (70. Janata) – Štěpánek, Balcar (85. Kos).

Hodnocení
TJ SOKOL HRUBÝ JESENÍK : FK LOUČEŇ 1893  0:1  ( pol. 0:1 )

Branky FK : Mičinec

Rozhodčí : Malý

Momentky z utkání,statistika,komentáře

Loučeň šťastně vyhrála v Hrubým Jeseníku 1:0

Fotbalisté Loučeně vyhráli v okresní lize na hřišti Hrubého Jeseníka brankou Tibora Mičince 1:0 a po vydřeném vítězství se usadila na čele tabulky s čtyřbodovým náskokem na druhý Poříčany.

Úřadující lídr okresního přeboru, kterého čeká v sobotu 4.4.2010.v Přerově další důležitý boj o postup I.B.třídy, se na hřišti Hrubého Jeseníka  nedokázal prosadit. Domácí tým do dneška doma šestkrát vyhrál bez domácí prohry. Jako první v Hruném Jeseníku zahrozili hosté a již v 8 minutě vedli brankou Tibora Mičince.Další útočnou akci předvedli hosté, ale Štěpánek po centru z levé strany mířil vedle. V 15. minutě po faulu na Německého na hranici šestnáctky ponechal rozhodčí Malý výhodu, jenže Škuthan pálil  vysoko. V 19 minutě neproměnil pokutový kop Mičinec za stavu 0:1 pro hosty.Tlak hostů sílil a přinesl i další příležitosti, jenže bez gólovéhovyjádření. Od začátku druhého poločasu se Loučeň sice dál tlačila na polovinu soupeře, ovšem nebezpečných situací v šestnáctce Hr.Jeseníka zřetelně ubylo. Domácí ze zabezpečené obrany podnikali rychlé protiútoky a v 77. minutě zahrozili , ale střela se  mezi loučeňské tyče nevešla. Domácí i hosté poté polevili, a  již skórovat nedokázali.

Hrubý Jeseník – Loučeň 0:1

Loučeň potvrdila roli favorita a z Hrubého Jeseníku si odvezla všechny tři body. „Hosté byli lepší, hodně hrozili ze standardních situací. Nás držel ve hře gólman Pulda, který předvedl spoustu skvělých zákroků. V závěru jsme mohli vyrovnat, ale ani jedna z příležitostí se neujala,“ uvedl vedoucí domácího mužstva Přemysl Hemiš.

„Nebylo to příliš pohlední střetnutí i díky hrbolatému terénu. Měli jsme hodně šancí, ale žádnou kromě branky ze začátku zápasu jsme neproměnili. Dokonce jsme zahodili i pokutový kop. Hrubý Jeseník nás v závěru přitlačil a tak jsme rádi i za toto hubené vítězství,“ řekl kouč Loučeně Otakar Ottomanský.

Branka: 8. Mičinec. Rozhodčí: Malý. ŽK: 4:3. Diváci: 130. Poločas: 0:1.

Hrubý Jeseník: L. Pulda – P. Stránský, T. Hurych, R. Stránský, Z. Stránský – Kozák, D. Pulda, R. Hurych (68. Jeník), Kunc – Král, Ott.

Loučeň: Lorenc – Krupička, Radolf, Dědek, Janata – Kos (70. Folbrecht), Škuthan, Bobek, Německý – Mičinec (87. Vlasák), Štěpánek.

Hodnocení

KOSTOMLATY  :  FK LOUČEŇ 1893  0:6 ( pol.0:2 )

Branky FK : Štěpánek 3 ; Balcar ; Německý 2

Rozhodčí : Havlas

Diváci : 80

Momentky z utkání ,statistika

Týmy ze spodku překvapily, půlmistrem je Loučeň

FK Loučeň deklasovala 6:0 Kostomlaty a jedenáctým vítězstvím v sezóně si pojistila vedení v tabulce a dál suveréně vede Okresní přebor.

Skóre otevřel již v 7. minutě osmým gólem v sezóně  střelec Loučeně Štěpánek, který se po kolmé příhrávce Německého a nekompromisní střelou otevírá brankostroj Loučeně 0:1. V 29.minutě se opět vlní síť domácího golmana Touše ,který nestačil na pohotovou střelu nejproduktivnějšího hráče Loučeně Německýho 0:2.Domácí se pokoušeli dohánět zdrcující tempo hostů,ale marně.Po přestávce domácí obdrželi další branku z pokutového kopu,kterou proměnil opět Německý 0:3.Od tohoto momentu se domácí hráči jen pokoušeli hrát fotbal a s otevřenou pusou sekundovali rozjeté loučeni.Po odraženém rohovém kopu se před brankou rychle zorientoval Štěpánek a z otočky razantně zakončil 0:4. Domácí ale už za necelou 5 minutu opět tahají míč z Toušovi branky ,kterou rozvlnil Balcar 0:5. Útočník Štepánek zpracoval spoluhráčův dlouhý nákop z vlastní půlky a prostřelil brankáře Touše na konečných 0:6.. Poslední minuty dohrála Loučeň bez útočníka Balcara,který se nechal zbytečně vyloučit.

Kostomlaty – Loučeň 0:6

Hosté nasázeli domácím šest branek, tři z nich dal Štěpánek. Domácí se snažili z výsledkem něco udělat do třetí branky, pak bylo hotovo.

„Dostali jsme dva góly po velkých chybách, byly to zbytečné góly. Na začátku druhé půle jsme na soupeře vlétli, ale brzy jsme inkasovali a pak nebylo co řešit. Loučeň tady zanechala nejlepší dojem ze všech týmů,“ řekl Josef Petráš, vedoucí kostomlatského mužstva.

„Celý zápas jsme byli lepší, soupeře jsme přehrávali. Domácí odpadli po třetí brance, pak to byla otázka skóre,“ řekl kouč Loučeně Otakar Ottomanský, kterého mrzí jen vyloučení Balcara. „Bylo zbytečné,“ dodal trenér.

Branky: 7., 68. a 88. Štěpánek, 29. a 60. Německý (1. z PK), 72. Balcar. Rozhodčí: Havlas. ŽK: 3:6. ČK: 90. Balcar (L). Diváci: 80. Poločas: 0:2.

Kostomlaty: Touš – Loudil, Milan Sporiš, Pavel Dvořák, Janata – Petr Dvořák, Neagu, Zinek (70. Solar), Holcman (54. Malinek) – Novák, Kaucký (80. A. Bárta).

Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek, Vlasák, Folbrecht – Balcar, Radolf, Holub, Německý (65. Kos) – Štěpánek, Holler (55. Janata).

HODNOCENÍ

FK  LOUČEŇ 1893 : SADSKÁ  - B  4:2  ( pol. 2:1 )

Branky : Štěpánek 2 ; Holler ; Mičinec

Diváci : 60

Momentky z utkání , statistika :

Loučeň málem opět přišela o náskok, nakonec ale Sadskou - B  porazila

Fotbalisté FK Loučeně podruhé ukázali, že i dobře rozehraný zápas lze hodně zkomplikovat. Poté, co v Kostelní Lhotě přdvedli kompaktní hru a rozhodli už během prvího poločasu, v neděli v 12. kole okresního přeboru  přišli o vedení 2:0 nad poslední Sadskou - B . I přes závěrečný nápor hostů se ale nakonec ubránili a v poslední minutě zvýšili na konečných 4:2.

Loučeň znovu předvedla nudnou až chaoitckou hru, při  absenci lídra mužstva Radolfa a zadáka Holánka se opět před domácím publikem trápila. Gól loučensého kanonýra Štěpánka pomohl týmu porazit Kostelní Lhotua dnes Loučeň slavila výhru nad Sadskou, na které se dvěma góly podílel právě Štěpánek. Když po bleskové akci přes Německýho v 25. minutě zvýšil na 1:0  a  v sledu pěti minut proniká do pokutového uzemí Holler a mazáckou kličkou golmanovy posílá míč za jeho záda , zdálo se být rozhodnuto.

Jenže hosté v závěru zabojovali a kontaktním gólem v rozmezí pěti minut snížili 1:2. Následně měli i šanci na vyrovnání, ale Loučeň odolal.V druhé půlce utkání Sadská začala tlačit na pilu.Do druhého poločasu naskočili nadějní dorostenci Kučera s Vlasákem,kteří střídali bez optimální formy Hollera a Kose.Sadská i přes toto střídání tlačí domácí ke zdi a v 70.minutě srovnávají skóre 2:2.Loučeňští v závěru začínají přebírat iniciatívu hry a při závěrečném domácím tlaku dávají definitivu výsledku až v úplném závěru .V 80 minutě po rohu posílá Mičinec  hlavou míč za záda gomana Sadské   a 84.minutě Štěpánek potvrzuje domácí vydřenou výhru 4:2

Loučeň – Sadská B 4:2

Loučeň se nečekaně trápila s posledním týmem tabulky, za který nastoupila normální brankářská jednička v útoku. O výhře domácích rozhodl deset minut před koncem Mičinec. „Podali jsme nejhorší výkon v sezoně, naše hra byla zcela bez pohybu. Jsme rádi za tři body, v utkání jsme se zbytečně přizpůsobili soupeři,“ hodnotil zápas trenér Loučeně Otakar Ottomanský.
„Vzhledem ke složení mužstva jsem měl z utkání strach, ale opak se ukázal být pravdou. Své hráče musím za výkon pochválit, všichni můžeme jen litovat, že jsme si nakonec neodvezli senzační bod, který byl blízko,“ vyprávěl spokojený kouč Sadské Petr Suchý.

Branky: 25. a 84. Štěpánek, 30. Holler, 80. Mičinec – 34. Laštovka, 70. Vojáček. Rozhodčí: Salava. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek, Holub, Folbrecht – Štěpánek, Německý (85. Janata), Kos (46. Vlasák), Balcar – Holler (46. Kučera), Mičinec.

Sadská B: Šaroch – Desenský, Svoboda, Pajkrt, Dvořák – Vojáček, Cempírek, Jindra, Kučera – Laštovka, Mašek.

Posledni komentare
24.11.2009 11:04:41: Sadská byla aktivnější držení míče po dobu celého utkání měla luxusní,ale bohužel toho nedokázala vy...
13.11.2009 17:14:05: Jak může někdo napsat, že držení míče vyznělo pro Sadskou a ještě v takovém poměru? Ne moc objektivn...
KOSTELNÍ  LHOTA  :  FK  LOUČEŇ 1893   1:5 (pol. 1:2)

Branky : Štěpánek 2x ; Balcar ; Folbrecht; Kos

Rozhodčí : Voborník

Diváci : 90

Momentky a komenáře z utkání :

Fotbalisté Loučeně zničili pěti góly Kostelní Lhotu  a po výhře 5:1 jsou po 11. kole okresního přeboru na první příčce tabulky před Přerovem . Jejich  rival z Přerova,který prohrál v Městci Králové 1:0 klesl na druhé místo. Loučeň po nevyrovnaných výkonech tentokrát mocně zabral, do sítě Kostelní Lhoty se trefili Štěpánek 2x, Balcar, Folbrecht a Kos.

Hosté nastoupili v kombinované sestavě, v níž chyběl lídr mužstva Radolf a zraněný Holánek , znovu nastoupil i dorostenec Ondřej Kraus. Opět se patvrdila dobrá forma Německýho.Ten byl také u prvního gólu, který připravil v 2. minutě Štěpánkovi 0:1, jenž se v následujících patnácti minutách podílel různým způsobem na  dalších loučenských kombinačních akcích, během kterých v 16.minutě zvyšoval na 0:2. Domácím se sice podařilo v 22.minutě snížit jenž to bylo vše co předvedli v první polovině utkání.
Po pauze se v chladném počasí utkání již pouze dohrávalo,loučeňští s přehledem kontrolovali hru.Totální rozklad domácích přišel 65.minutě kdy lídr střelců v okresu Balcar skóruje na 1:3 a v následujícím sledu v 68.minutě loučenský obránce Folbrech posílá domácí ke dnu 1:4 .V závěru utkání přidává další branku hostů Kos na 1:5.

Změna v čele: Na postu lídra vystřídala Loučeň tým Přerova

Nymbursko - Fotbalisté Městce Králové porazili ve šlágru jedenáctého kola nováčka z Přerova, čímž ho sesadili z pozice lídra soutěže. Na první flek se dostal celek Loučeně.

Ilustrační foto

V jedenáctém kole fotbalového okresního přeboru se dařilo především domácím týmům. Pět střetnutí skončilo vítězstvím pořadatelských celků, jeden mač skončil nerozhodně a pouze Loučeň vyhrála jako host. Také díky tomu se dostala do čela soutěže, kde se schyluje k pořádné bitvě o postup. Zajímavá je situace také na chvostu tabulky, kde jsou minimální bodové rozdíly.

Kostelní Lhota – Loučeň 1:5

Hostující tým potvrdil roli favorita a domácímu mužstvu nasázel pět branek. Po úvodních dvou trefách Štěpánka se podařilo domácím snížit, ale to bylo z jejich strany vše. Loučeň po přestávce přidala další tři zásahy.

„Loučeň chtěla vyhrát a to se jí povedlo. Řekl bych, že patnáct minut po přestávce jsme byli lepší, ale místo vyrovnání jsme dostali další góly. Po třetí brance už hosté kontrolovali vývoj zápasu,“ řekl sekretář Kostelní Lhoty Tomáš Ulrich.

„Naše výhra je zasloužená, v zápase jsme byli lepší. I když pět gólů pro domácí je dost krutých. My jsme ale narozdíl od domácích své šance proměňovali. Trochu jsme pozměnili sestavu a to se nám vyplatilo,“ mnul si spokojeně ruce loučeňský lodivod Otakar Ottomanský, jehož družina se dostala na první místo tabulky.

Branky: 22. T. Drobný – 2. a 16. Štěpánek, 65. Balcar, 68. Folbrecht, 88. Kos. Rozhodčí: Voborník. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 1:2.
Kostelní Lhota: J. Mácha – Čábelka, Holešovský, Müller, Láska – Beránek (70. Andrle), Houdek, Sládek (84. Ulrich), Telipský – M. Drobný, T. Drobný (84. Kaprálek).
Loučeň: Lorenc – Krupička, Vlasák, Holub, Folbrecht – Štěpánek, Německý (85. Kraus), Kos, Balcar – Holler (70. Janata), Dědek.

Celkové hodnocení

FK LOUČEŇ 1893  :  SK  MĚSTEC KRÁLOVÉ  2:0  (pol.0:0)

Branky : Balcar 2x

Rozhodčí : Vokněr

Divácí : 80

Momentky a komentáře z utkání :

Fotbalisté Loučeně potvrdili zlepšené výkony z domácího prostředí a po děsivé hře v Pátku v sobotu doma zdolali i Městec Králové. V utkání 10. kola okresního přeboru vyhráli 2:0 zásluhou branek Balcara . V tabulce  tak potvrdili druhé místo dva body za prvním Přerovem .

Začátek zápasu patřil domácím z, kteří dobrým pohybem získávali převahu. Domácí hráči se dlouho nemohli dostat do žádné stoprocentní šance hlavně díky  dobře bránící obraně hostů. Postupem času však tento nedostatek odstranili a začali Městec tlačit.  Hrálo se ve vysokém tempu nahoru dolů. Hra se přelévala od branky k brance,obě mužstva si postupně vypracovala vyložené šance ale oba golmani  bezchybně drželi čisté konto. Až do 55. minuty, kdy Německý  našel nehlídaného Balcara, který neměl problém střelou po zemi k tyči poslat míč za záda městeckého brankáře.V  průběhu druhého poločasu Loučeň začala svého soupeře přehrávat čím dál více a vypracoval si několik gólových šancí. V 68.minutě se po Štěpánkově přihrávce ocitl sám na hranici velkého vápna Balcr ,který opět nedal šanci brankáři městce,který následovně tahá míč z branky 2:0. Do třetice mohl branku přidat Balcar, ale dlouho otálel se střelou která jen minula tyč.

Okresní přebor: Favorit z Městce opět ztratil

Nymbursko - V 10. kole okresního přeboru fotbalistů si první tři mužstva připsala vítězství. Ve šlágru kola přehrála Loučeň ambiciózní Městec Králové. Na chvostu tabulky se usadila rezerva Sadské a Pátek.

Loučeň – Městec Králové 2:0

Šlágrem desátého kola soutěže byl souboj mezi Loučení a Městcem Králové, tedy týmy, které se před sezonou netajily postupovými ambicemi. Utkání rozhodl dvěma zásahy ve druhém poločase loučeňský Balcar.

„Bylo to docela kvalitní utkání, oba týmy hrály v tempu. V prvním dějství jsme měli dvě šance, hosté zahrozili jednou. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, ale my jsme dali branku. Pak měl Městec tři tutovky, ale pochvalu zaslouží Lorenc, který vše pochytal. My jsme potom přidali druhý gól a bylo rozhodnuto,“ hodnotil zápas loučeňský trenér Otakar Ottomanský.

„V prvním dějství se nic moc nedělo. Domácí asi měli více ze hry, hrálo se hodně bojovně. Po prvním gólu jsme to otevřeli a měli jsme tři velké šance. My jsme nedali nic, zatímco domácí ze svých tří příležitostí proměnili dvě. Minimálně bod jsme si určitě zasloužili,“ řekl hostující záložník Zbyněk Eliáš.

Branky: 55. a 68. Balcar. Rozhodčí: Vokněr. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek, Holub, Holánek (20. Folbrecht) – Kos (73. Janata), Radolf, Mušinec, Německý (88. Vlasák) – Štěpánek, Balcar.

Městec Králové: Mojžíš – Poděbradský, Z. Hradečný, M. Hradečný, Novák – Hejduk, Eliáš (46. Kafka), Velenský, Doležal (46. Votava) – Krejčí, Novotný.

0  Krty  ČK  0

PÁTEK - A  :  FK LOUČEŇ 1893  1 : 2  ( pol.0:0 )

Momentky z utkání :

Fotbalisté Loučeně sice stále nemohou najít formu z úvodu sezóny,  přesto dnes vybojovali výhru 1:2 nad Pátkem A. Po nepovedené sezóně v I.B. třídě a následným pádem do okresního přeboru se derou zpět na vrchol tabulky, kde jim aktuálně patří druhá příčka.

Zápas se rozhodl v průběhu druhého poločasu. V tom prvním si obě mužstva pouze hrála na vlastním písečku bez známek chuti předvést fotbal.V úvodu druhého poločasu  po standartním kopu hostů se ujímá vedení Loučeň zásluhou Dětka 0:1.Bohužel tato vydařená akce hostů byla tím posledním co mohla předvést.Domácí nedokázali využít rozhádanosti a ztrátu koncentrce hostů i přesto domácí snižují na 1:1.V 87.minutě opět po standartním akci Loučeně posílá Kos hosty do vedení 1:2. Dokonce utkání se již nic nezmění.Kdo přišel v tomto nečase se podívat na okresní fotbal do Pátku musel opět plakt.Obě mužstva hrála podprůměr.

"Nebyl to z naší strany povedený zápas, ale důležité je, že jsme vyhráli a opět poskočili v tabulce. Naštěstí se nám podařilo vedení udržet až do konce," uvedl po zápase loučeňský záložník vítězů Kos.

Pátek – FK Loučeň 1:2

O svém vítězství rozhodla Loučeň ze dvou stejných standardních situací. Po bezbrankovém a ne příliš pohledném poločase padaly branky až ve druhé půli.
„Sahali jsme po třech bodech, nakonec nemáme ani bod. Oba góly byly naprosto shodné. Neumíme ubránit standardní situace před naší bránou,“ řekl k utkání kapitán Pátku Jaromír Bulíř.
„Naprosto podprůměrné utkání. My jsme hráli špatně a ani domácí se nepřetrhli. Fotbal byl k nekoukání. Zápas se nám nepovedl a radost máme jen z toho, že jsme vyhráli,“ uvedl Otakar Ottomanský, kouč Loučeně.

Branky: 65. Martin Vančura – 47. Dědek, 86. Kos. Rozhodčí: Havlas. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 0:0.
Pátek: Vaněk – Bureš, Bulíř, Junek, Vyleťal – Konečný (80. Mrázek), Bezděčný, Král (46. Štefík), Bartheldy – Martin Vančura, Kasák. Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek, Holub, Vlasák – Balcar (50. Kučera), Holánek, Německý, Janata (75. Folbrecht) – Štěpánek, Holler (46. Kos).

FK Loučeň 1893 : Běrunice  7 : 1  ( pol.3:0 )

Branky : Mičinec 3 ; Balcar 3

Rozhodčí : Hlavička

Karty : 2:2

Diváci : 50

Fotbalisté Loučeně si týden po porážce od Poříčan usmířili fanoušky, když v dalším utkání na vlastním hřišti deklasovali borce z Běrunic 7:1.  Zápas rozhodl již  prní půli Mičinec a Balcar Loučeň se posunula před Poříčany na druhé místo.

Loučeň se prosadila jako první. Ve 9. minutě hostující gólman  neudržel Němčickýho střelu a Mičinec už si běrunického gólmana vychutnal. Hosté vyrovnali hru a aktinějším presinkem zatápěli domácím hráčům.V 26.minutě Holánek přetáhl přihrávku křížem až na Němčickýho, který se dostal do vápna kde byl poslán k zemi následující PK s přehledem proměňuje Mičinec. Chvíli nato v 30.mi byl založen ostrý průnik do domácí obrany kde letos kraluje golman Lorenc,který následovnou prutkou střelu kryje.Běrunice nadále předádějí aktivnější hru.Na konci první půle po kombinační hře v 45.minutě posílá Štěpánek přihrvku Balcarovi,který dává gól do šatny.Průběh druhého poločasu byl již veznamení domácích borců,kteří přidali další tři branky Mičinec 1x opět PK po faulu na Němčického a Balcar 2x.

Loučeň – Běrunice 7:1

Jasná výhra domácích se zrodila zejména díky standardním situacím a hattriccích Mičince s Balcarem. „Nepředvedli jsme stoprocentní výkon, ale dokázali jsme být produktivní. Chtěl bych vyzdvihnout výkon Německého, který byl u šesti branek a samozřejmě musím pochválit střelce tří branek,“ vyprávěl trenér Loučeně Otakar Ottomanský.

„Neubránili jsme standardní situace. Naše hra nebyla špatná, ale domácí využívali své šance. Výsledek je pro nás hodně krutý,“ uvedl hostující kouč Luboš Vlach.

Branky: 9., 26. (PK) a 65. (PK) Mičinec, 45., 57. a 73. Balcar, 51. Štěpánek – 48. Hruška. Rozhodčí: Hlavička. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 3:0.

Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek, Holub, Janata – Balcar, Holánek (65. Kos), Mičinec, Německý (75. Kraus) – Holler (46. Folbrecht), Štěpánek.

Běrunice: K. Chrastný – Poláček, Bambas, Kříž, Zima – Podnecký (78. Čížek), Hruška, L. Hála, R. Černý – Pilař (55. Kubánek), Vaňura.

Poříčany : FK Loučeň 1893  1:0 ( pol.1:0 )

Branky:

Karty : 3:4

Diváci : 200

9.minuta...po přímé přihravce přes obranu proniká Štěpánek do vápna domácích.Jako vždy v koncovce selhal
13.minuta...domácí útočníci začínají předvádět presink v hostujicí obraně ,ale zatím bez žádného efektu
20.minuta....nevydařený útočný moment domácích otáčí obrana hostů a přes záložní formaci Radolf,Německý podpořen útokem Štěpánka opět končí v rukou domácího golmana
od 22 minuti...domácí ovládají střed hřiště a hosty nepouštějí k žádné kloudné akci.
48.minuta...domácí využívají tlaku a první brankou posílají domácí do vedení
od 50 minuty..začíná nudný fotbal a plejáda nepřesností jak u domácích tak i u hostu,kteří zažívají rozkol v týmu.Domící hráči přehledem kontrolují výsledek 1:0.
Hodnocení :
Fandové FK : .....já nevím co tam dělali s tou hrou co předvádějí měli zůstat raději doma a poslat tam dorost
                    ..... no co, tak jednou prohráli.příště to bude lepší.Hlavně,aby doma se vyhrávalo
Maskot Ježek : .... to chce klid a nohy v teple.První prohra no a co!!! Hlavně že mám jablka v suchu
Poříčany – Loučeň 1:0

V utkání dvou doposud neporažených týmů začali lépe domácí, kteří od počátku diktovali tempo zápasu. Dařila se jim především kombinace ve středu hřiště a dostávali se do brankových příležitostí. V prvním poločase neproměnil domácí Koula dvě stoprocentní brankové příležitosti. Hosté měli ve 30. minutě obrovskou šanci na změnu poločasového výsledku, ale domácí podržel Šrůta. Na začátku druhého poločasu neproměnil šanci Sedláček, ale z následného rohu poslal hlavou domácí do vedení. Domácí si i nadále vytvářeli příležitosti ke zvýšení skóre, ale v koncovce byli nepřesní. V závěru zápasu se domácí soustředili na udržení výsledku. Hosté mohli ze dvou šancí korigovat výsledek, ale výborný brankář domácích byl proti a udržel si tak první nepřemožitelnost v dosavadním průběhu soutěže.

„Utkání dvou mužstev ze špičky tabulky rozhodla větší vůle po vítězství, která byla na naší straně. V celém zápase jsme byli aktivnější a vytvořili si více šancí než soupeř. Do kontextu zápasu zapadl naprosto přesný rozhodčí Voborník,“ uvedl trenér Poříčan Václav Kupr.

„Zápas se nám vůbec nepovedl, byla jsem jasně horší, soupeř nás přehrával a já mohu jen pogratulovat k vítězství,“ uznal po utkání Otakar Ottomanský, kouč Loučeně. „My jsme byli všude pozdě, domácí měli šance po celý zápas, ale trestuhodně je zahazovali. My jsme měli jen dvě šance, ale obě chytil Šrůta. Přísnější měřítko snese jen Holub a částečně Štěpánek a Dědek,“ dodal Ottomanský.

Branky: 48. Sedláček. Rozhodčí: Voborník. ŽK: 3:5. Diváci: 200. Poločas: 0:0.
Poříčany: Šrůta – Matura, Marušák (70. Minarčík), Touš, Prejsek - Černý, Novotný, J. Moravec, Hrdlička (46. Holler) - Koula, Sedláček.
Loučeň: Lorenc – Krupička, Dědek, Holánek, Janata – Kos (70. Kučera), Německý (75. Folbrecht), Holub, Balcar – Štěpánek, Mičinec.