FK Loučeň 1893 : TJ Kounice  6:0 (pol.3:0)

Branky : Německý 1:0;Radolf 2:0;Kos 3:0;Kučera 4:0;Radolf 5:0;vlastní 6:0

Rozhodčí : Jeník

Karty : ČK 1:1 ; ŽK 6:6

Diváci : 70

Momentky z utkání:

5.minuta...Štěpánek proniká obranou hostů a dostává se v úvodu utkání před golmana ten ostrým zákrokem posílá Štěpánka na zem za krtkama.Rozhodčí uděluje nečekně pouze žlutou kartu
7.minuta...po chybách v obraně domácích se dostává Kounický utočník do vyložené šance skorovat načež je následovně stažen k  zemi obráncem Vlasákem.Rozhočí hodnotí tento zákrok místo zasloužené červené na žlutou
10.minuta...opět nedůsledná obrana domácích útočník Kounic proniká lechce obranou.Vlasák používá záchrnou brzdu za kterou dostává červenou kartu.
15.minuta...i přes oslabení domácí kontrolují hru zlevé strany kope Holub roh, na který reaguje Štěpánek,zakončení těsně vedle
22.minuta...Krupička proniká po prvé straně až do vápna hostu kde je sražen golmanem.Následuje črvená karta pro golmana a pětka.PK proměňuje Německý 1:0.
30.minuta...po ose Holánek ,Holer , Německý , který  vysunuje Radolfa ,který spřehledem zakončuje na 2:0
37.minuta...Krupička posílá kolmou přihrávku na volného Holera,který ránou z dálky razítkuje břevno
41.minuta...domácí převzali hru a hosty nepouští do velkých šancí.S toho těží Kos a posílá míč k tyči a brankou do šatný zklidňuje hru.
50.minuta...dorostenec Kučera,který střídal Holera využívá své první šance v A - mužstvu po přihravce Radolfa na šestnácku přesnou ranou rozvlňuje síť hostu na 4:0
75.minuta...dezoreintovaná obrana hostu si dává parádní vlastní branku.5:0
87.minuta...na závěr utkání PK proměňuje Radolf 6:0
Komentáře :
Fandové : ....dobrý výkon perfektní výsledek až na toho magora v žlutém....
                   .... bez dvou vyloučených dobrý fotbal dalo se na to koukat ....
Maskot ... s Libicí dvě červené karty dnes jedna co bude příště?jinak dobrý výkon..

Fotbalisté Loučeně překvapení v duelu s kounicemi nepřipustili.Zápas měli pod kontrolou a jejich výtězství mohlo být ještě výraznější.Domácí potřebovali vyhrát,aby potvrdili lídra tabulky.Kounice jsme k ničemu nepustili.Od začátku zápasu bylo vydět,že chceme vyhrát.Kounice na Loučeni zklamali.

Loučeň – Kounice 6:0

Loučeň na svém trávníku přivítala oslabené Kounice, které srazilo vyloučení jejich brankáře. „Domácí přišli o obránce Vlasáka už v 10. minutě, ale my jsme nedokázali svoji hru změnit. Místo toho jsme přišli o vyloučeného gólmana a ještě jsme inkasovali z penalty. Loučeň poté hrálo to, co potřebovala, na naší straně bylo znát, že do branky musel hráč z pole,“ vyprávěl po utkání kapitán Kounic Aleš Janeček.

„Střetnutí mělo jednoznačný průběh, my jsme soupeře přehrávali a dávali jsme góly,“ uvedl po utkání kouč Loučeně Otakar Ottomanský.

Branky: 22. Německý (PK), 30. a 87. (PK). Radolf, 41. Kos, 50. Kučera, 75. vlastní. Rozhodčí: Jeník. ŽK: 6:6. Diváci: 70. Poločas: 3:0.

Loučeň: Lorenc – Krupička, Holánek, Vlasák, Janata – Kos, Radolf, Holub, Německý (70. Kraus) – Štěpánek, Holler (46. Kučera).

Kounice: Písecký – Čech, Dobiáš, Práchenský, Bylina – Janeček, Košata, Líbal, Čepela – Rozumný, Halaxa.

TJ Libice nad Cidlinou : FK Loučeň 1893  1:3 (pol.0:1)

Branky : Krupička;Balcar;Štěpánek

Rozhodčí : Suchánek

Diváci : 90

Karty : ŽK 3:5 ; ČK 0:2

Momentky z utkání :

10.minuta...po ose Holánek Radolf nasledně kolmou přihrávkou na Balcara zakončeno střelou,kterou kryje domácí golman
15.- 30.minuta ...obou straná holomajzna začíná přetahovaná o střed hřiště,která je doplněna proti útoky na obou stranách
17.minuta...hostujicí Krupička využívá chaos ve hře a posílá polostřelu na branku domácích.tuto střelu si domácí obránce sráží do vlastní branky
72.minuta ...Krupička posílá do brejku Balcara opět se vlní síť domácích.Loučeň zvyšuje na 0:2
60 - 82.minuta... do hry vstupuje černý kůň zápasu rozhodčí,který postupně vylučuje Balcara a Dědka z Loučeně
51.minuta...toho využívají domácí borci a s pomocí rozhodčího snižují na 1:2
90.minuta....hostující útočník Štěpánek zvyšuje náskok Loučeně na 1:3 a tím rozhoduje utkání
Komentáře:
Fanoušci FK :....mohlo to být lepší ,ale také jsme mohli prohrát....
                    .....dohrávat v devíti a vyhrát to není vůbec špatný už se těším na příští zápas...
Maskot FK : ....dobrý,jen takhle pokračovat.Pokud budem dostávat červené karty za nic v každém kole budem podzimní část dohrávat s žáky

V oboustraně nesouradém utkání sice domácí i hosté dostávají dopěkných příležitostí, avšak bez zjevného úspěchu a efektu.Loučeň postupně zatlačuje soupeře,ale domácí se úspěšně brání a vyvážejí se postupně do protiútoků.Se skórem nakonec pohnul hostující Krupička střelou na branku,kterou si bohužel tečnul domácí obránce do vlastní sítě.Začátkem druhé půle zvyšuje Balcar na 0:2 pro hosty.Do hry vstupuje rozhodčí a po karetním mariáši s hosty opouštějí hrací plochu Balcar a Dědek.Po této mariášní hře rozhodčího domácí snižují na 1:2.Loučeňští Ježci v deviti brání hru,když Štěpánek z poza obránce nádhernou střelou do šibenice zvyšuje na 1:3 a tím praticky ukončuje hru.

Libice – Loučeň 1:3

Hosté si dokráčeli pro tři body a to i přesto, že dohrávali bez dvou vyloučených. Domácí ještě na první branku odpověděli, na další už recept nenašli. Hosté dali druhý gól v početní nevýhodě a pojistku přidali dokonce v devíti hráčích.

„S prvním mužstvem tabulky a s dorostenci v sestavě jsme odehráli dobré utkání, až na neproměňování šancí,“ litoval po utkání libický trenér František Hovorka. „Bojovali jsme, ale utkání jsme nezvládli. Musíme se naučit proměňovat šance,“ dodal kouč poraženého celku.

„Byl to hrozný fotbal z obou stran, byla to taková čtvrtá třída. Začali jsme aktivně, ale pak jsme se soupeři přizpůsobili. Domácí na šance asi vyhráli a my jsme se báli o výsledek, ale nakonec nám paradoxně pomohlo vyloučení Dědka. Od té doby kluci makali a dali jsme i gól. Spokojen jsem ale jen s výsledkem,“ přiznal Otakar Ottomanský, lodivod Loučeně. „Obě vyloučení byla ale hodně přísná,“ dodal.

Branky: 50. Novák – 17. Krupička, 78. Balcar, 90. Štěpánek. Rozhodčí: Suchánek. ŽK: 3:5. ČK: 60. Dědek, 82. Balcar. Diváci: 90. Poločas: 0:1.

Libice: Vyleťal – Leština, Funda, Svoboda, Adamec – Zdražil, Jína, Hovorka, Kučera (75. Holub) – Toupal (46. Novák), Souček (81. Vlasák).

Loučeň: Lorenc – Kos, Holánek (65. Folbrecht), Dědek, Vlasák – Krupička, Radolf, Německý, Balcar – Štěpánek, Kučera (84. Holler).

FK LOUČEŇ 1893 : TJ SOKOL DYMOKURY  4:4 (pol.2:1)

Branky : Mičinec 1:0 ; Radolf 2:0 ; Balcar 3:1 ; Holub 4:4

Rozhodčí: Salava

Diváci : 200

Karty : ŽK 4:3

Momentky z utkání

1.min.: hned po rozehrání v úvodní minutě přenesl míč Balcar na Mičince,který pěkným lobem poslal domácí do vedení
20.mim.:po tlaku domácích Randolf po přihrávce Mičince posílá domácí do dvou brankového rozdílu
26.min.: po chybách v obraně Dymokury snižují 2:1
a následuje sled pěkných branek a fatální selhání domácí obrany
47.min.:Balcer po přihrávce Mičince upravuje na 3:1
50.min.:Dymokury snižují na 3:2 , přicházeji o hráče po zranění Dymokury nemají nikoho na střídání proto hraji jen o desíti
75.min.:domácí opět zvyšuje brankou Holuba  po přihrávce Mičine na 4:2
77.min.: Dymokury snižují na rozdíl jedné branky na 4:3 a dostává se opět do hry
87.min.: Dymokury využívají tragickou hru domácích a v závěru utkání vyrovnávají hru na konečných 4:4