FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 10/11

12.kolo podzim 2010

FK Dymokury 2:6 FK Loučeň
 1 Poločas  4
42% Držení míče 58%
8 Střela na branku 9
7 Střela mimo branku 13
4 Rohový kop 5
 1 ŽK  1
 0 ČK  0
Hodnocení
Diváci : 60
Rozhodčí : Musil
Branky domácí : 10. a 48.Bubeník
Branky hosté : 31.Rudzan,34.Krupička
38.a 62.Škuthan,44.Balcar,50.Prisčák


Městec už je podzimním mistrem soutěže

 Po dvanáctém kole fotbalového okresního přeboru je již jasné, že podzimním mistrem se stane mužstvo Městce Králové. Pronásledovatelé z Loučeně a Pátku, další aspiranti na postup, ztrácejí pět bodů. V posledním odehraném kole ani jeden z těchto týmů nezaváhal. 

Dymokury – Loučeň 2:6

Domácí asi příliš s bodovým ziskem nepočítali. Přesto favorizovanou Loučeň chvíli trápili a dokonce vedli. Ale po půlhodině hry hosté vyrovnali a do přestávky rozhodli dalšími třemi zásahy.

„V úvodu jsme soupeře trochu zaskočili a v 10. minutě se ujali vedení a trochu začali věřit i v možnost velkého překvapení. Bohužel soupeř nám během patnácti minut nasázel čtyři góly a bylo po zápase. Je to velká škoda, zvláště pak, když první dvě branky po střelách zdálky nebyly nijak nebezpečné. K naší smůle neměl náš brankář Volráb dobrý den. Po těchto laciných gólech jsme zcela přestali bojovat,“ řekl dymokurský hráč Martin Malát.

„Od začátku jsme byli lepší a měli jsme tři gólovky ještě předtím, než jsme inkasovali. Pak jsme domácí přehrávali a začali dávat i góly. O vítězi tak nebylo pochyb. Pod vlivem vysokého vedení jsme v závěru nehráli naplno,“ řekl Otakar Ottomanský, kouč vítězného celku.

Sestava týmů :

Dymokury: Volráb – A. Dostálek, Polák, M. Malát, P. Malát (45. Gál) - Topolčány, Mar. Bubeník ml., Mar .Bubeník st. (75. T. Chlubna), Kropáček - O. Bubeník, Veselý.
Loučeň: Bednář – Krupička, Vlasák, Holub, Hradecký – Balcar (65. Kučera), Škuthan, Holánek, Rudzan – Štěpánek, Prisčak (60. Folbrecht).

Žádné komentáře