FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 10/11

13.kolo podzim 2010

FK Loučeň 6:2 SK Libice
 2 Poločas  2
59% Držení míče 41%
12 Střela na branku 6
9 Střela mimo branku 5
5 Rohové kopy 3
 4 ŽK  1
 1 ČK  
Hodnocení
Diváci : 50
Rozhodčí : Šafránek
Góly domácí : Škuthan 2,Rudzan,Štěpánek,Balcar,
Kučera
Góly hosté : Navotný 2Mistrem podzimu je v okresním přeboru Městec

Královéměstečtí fotbalisté ztratili za celý podzim v okresním přeboru pouhé tři body a v čele tabulky mají náskok pěti bodů.

Loučeň – Libice nad Cidlinou 6:2

„V prvním poločase jsme hráli špatně, bez nápadu, bez jiskry. Sice jsme dali dva góly, ale hosté na dokázali odpovědět. V poločase jsme přeskupili rozestavení, trochu jsme to přeházeli a výsledek se brzy dostavil. Balcar dal gól, ale pak se nechal zbytečně vyloučit. Ale hosty to nenakoplo a my jsme je i v deseti přehrávali. Góly přibývaly a ještě jsme nedali penaltu, trefili jsme třikrát břevno a jednou tyč. Druhá půle byla podle mých představ,“ mnul si spokojeně ruce trenér Loučeně Otakar Ottomanský.

„Se soupeřem, který byl nad naše síly, jsme drželi krok pětačtyřicet minut. Pak jsme brzy inkasovali třetí gól a pak ještě soupeř nedal penaltu. Poté šla Loučeň do desíti, ale od té doby byla lepší, přehrávala nás a my už jsme nic neměli. Když hrál soupeř v deseti, dal nám tři góly,“ uvedl František Hovorka, kouč Libice.

Sestavy týmů :
Loučeň: Bednář – Krupička, Rudzan, Vlasák, Holánek – Prisčak (65. Holub), Hradecký, Škuthan, Folbrecht – Štěpánek (75. Kučera), Balcar.
Libice nad Cidlinou: Prokeš – Leština, Soukup, Beneš (72. Homola), Lhoták – Jína, T. Zdražil, Kalina, Kučera (15. Měchejř) – Novotný, Holub.
Žádné komentáře