FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 10/11

15.kolo jaro 2011

Loučeň – Sadská B 6:0

Loučeň neměla se svým soupeřem slitování a už do poločasu mu nasázela pět branek. Po čtvrthodině hry vedli domácí už tříbrankovým rozdílem.
„Utkání bylo jednoznačné, od první minuty jsme měli neustálý tlak a tentokrát jsme byli i produktivní. V patnácté minutě nebylo co řešit. Ale zase tak dobře jsme nehráli, soupeř byl hodně slabý. Ve druhé půli jsme polevili, i když jsme měli další šance,“ radoval se kouč Loučeně Otakat Ottomanský.
„Rozhodl první poločas. Domácí jasně dominovali, byli lepší ve všem a nás k ničemu nepustili. Ve druhé půli se jen dohrávalo z povinnosti,“ uvedl Martin Dvořák, trenér sadské rezervy.

Branky: 10. a 26. Štěpánek, 1. Holler, 15. Priščak, 43. Vlasák, 75. D. Holánek. Rozhodčí: Jeník st. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 5:0.
Loučeň: Lorenc – Krupička, Holub, Vlasák, Hradecký – Škuthan, Holler (46. Německý), Rudzan, Priščak (60. Folbrecht) – Štěpánek, D. Holánek.
Sadská B: Mašek – Barták (5. Dvořák), Cempírek, Svoboda, Kučera (46. Hnízdo) – Vojáček, Nedbal, Jindra, Hubálek – Král, Lugmajer.

Žádné komentáře