FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 10/11

17.kolo jaro 2011

Okresní přebor: šlágr kola mezi Loučení a týmem Městce Králové neměl vítěze

Loučeň – Městec Králové 1:1

Šlágr kola neměl vítěze. Domácím vyšel úvod zápasu, hostům zase konec. I když…. Městec mohl dokonce strhnout výhru na svojí stranu, ale tři minuty před koncem neproměnil pokutový kop.

„Zápas byl bojovný, výborný, vyrovnaný,“ hlesl po utkání loučeňský kapitán Jiří Holler a pustil se do rozboru utkání. „My jsme byli o něco lepší v prvním poločase, soupeře zase ve druhém. Ale byl to oboustranně dobrý fotbal. Remíza byla spravedlivá. A my jsme měli kopat alespoň jednu penaltu,“ řekl loučeňský kapitán.

„Dvacet minut nás domácí tlačili a dali první branku. Pak se hra vyrovnala a až do konce poločasu to tak zůstalo. My jsme se pak zlepšili a myslím, že celý druhý poločas jsme byli lepší. Šance jsme ale neměli, zatímco domácí mohli dát na dva nula. Je škoda, že jsme nedali penaltu, ale remíza je spravedlivá,“ uvedl kouč Městce Králové Zbyněk Eliáš.

Branky: 9. Škuthan – 83. vlastní. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Loučeň: Bednář – Hradecký, Radolf, Vlasák, Krupička – Škuthan, Německý (65. Priščak), Holler, Holub (55. Rudzan) – Štěpánek, D. Holánek.
Městec Králové: Mojžíš – Poděbradský, M. Hradečný, Novotný, Kafka – Tůma, Křovina, T. Novák (87. Kvasnička), Radek Libánský (70. Suchánek) – Votava, Ježek.

Poslední komentáře
24.08.2016 12:24:06: www.dedra-katalogy.cz Dedra Aviváž za bezva cenu, Dedra registrace zdarma - Slevy Dedra
21.12.2014 20:44:25: www.oricosmetics.cz www.oriflame.cz www.ori-cosmetics.cz www.oriflame.cz www.krasa365.cz www.orifl...