FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 10/11

4.kolo podzim 2010

SK Městec 0:3 FK Loučeň
 0 Poločas  2
47% Držení míče 53%
13 Střela na Branku 16
10 Střela mimo branku 11
6 Rohové kopy 5
 1 ŽK  1
  ČK  
Hodnocení
Diváci :150
Rozhodčí :
Branky :
Loučeň : Mičinec,Balcar,RudzanŠlágr kola zvládla Loučeň

Městec Králové – Loučeň 0:3

Ve šlágru kola se radovala Loučeň, která zvítězila v Městci. Domácí poprvé prohráli, hosté zatím drží neporazitelnost. Loučeň dala tři goly a ještě trefila břevno a tyč.

„My jsme se na soupeře připravovali, ale co jsme měli plnit, to jsme neplnili. Byli jsme zakřiknutí a bojácní a do patnácté minuty jsme mohli prohrávat 0:3. Prostě jsme hráli špatně. Ale na druhou stranu Loučeň hrála velice dobře, byla o třídu lepší úplně ve všem. Třeba k přistupování k hráčům byl mezi týmy obrovský rozdíl. Někteří naši hráči se spíše schovávali,“ uznal sportovně městecký kouč Zbyněk Eliáš.

„Musím pochválit celé mužstvo bez výjimky za vynikající výkon. A to bez přehánění. Sehráli jsme letos nejlepší zápas a naše vítězství bylo zasloužené,“ radoval se z výhry i prvního místa v tabulce loučeňský trenér Otakar Ottomanský. Ten dokonce pochválil i rozhodčího, což nebývá tak obvyklé. „Rozhodčí pískal velice dobře, zápas se mu povedl,“ dodal Ottomanský.

Sestavy týmů :

Městec Králové: Mojžíš – Poděbradský, M. Hradečný, Novák, Kafka – Radek Libánský (70. Hejduk), Sýkora (35. Krejčí), Křovina, Novotný – Votava (80. Konhefr), Velenský. Loučeň: Bednář – Krupička, Holub, Vlasák, Holánek – Balcar (70. Prisčak), Holler, Škuthan, Rudzan – Štěpánek (85. Kraus), Mičinec (80. Folbrecht).
Žádné komentáře