FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 10/11

5.kolo podzim 2010

l
Loučeň 8:2 Hrubý Jeseník
1 Poločas 1
61% Držení míče 39%
19 Střela na branku 9
11 Střela mimo branku 7
9 Rohové kopy 4
 1 ŽK  1
  ČK  
Hodnocení
Diváci : 80
Rozhodčí:Souček
Branky:
Loučeň :Mičinec 5x,Štěpánek,Škuthan,Rudzan
Jeseník :Kunc,Hurych
l

Mičinec nasázel pět branek

 Pět kol mají za sebou fotbalisté v okresním přeboru. První čtyři celky od sebe dělí pouhý bod, na chvostu je situace ještě dramatičtější. Čtyři týmy mají shodně po třech bodech.

Loučeň – Hrubý Jeseník 8:2

Domácí favorit nasázel soupeři osm branek, přitom první poločas skončil nerozhodně. Ve druhém dějství dala Loučeň sedm gólů. Střelcem zápasu se stal Tibor Mičinec, který se trefil pětkrát.

„Byl to jeho zápas. Pět gólů dal a na jeden přihrál,“ řekl Otakar Ottomanský, kouč Loučeně. „První poločas byl z naší strany vlažný. Pak si kluci v poločase uvědomili, že musí hru zrychlit. Po čtvrtém gólu jsme byli jasně lepší a dávali jsme nádherné branky,“ radoval se Ottomanský.

„V první půli jsme ještě hráli, pak jsme brzy vyrobili penaltu a už jsme se sesypali. Utkání jsme nezvládli, od 60. minuty jsme byli odevzdaní. Byla to ostuda,“ řekl Přemysl Hemiš, vedoucí hostujícího týmu.

Sestavy týmů:

Loučeň: Bednář – Krupička, Vlasák, Holub, Holánek (70. Hradecký, 75. Folbrecht) – Balcar, Holler (60. Německý), Škuthan, Rudzan – Štěpánek, Mičinec. Hrubý Jeseník: Kučera – Zeman, T. Hurych, Lejnar, R. Stránský – P. Stránský (78. Rys), R. Hurych, Jánský, Jeník (42. Rais) – Kunc, Pivec.

Žádné komentáře