FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

Sezóna 10/11

8.kolo podzim 2010

SK Přerov 0:1 FK Loučeň
0 Poločas 1
48% Držení míče 52%
13 Střela na branku 11
10 Střela mimo branku 8
 9 Rohové kopy  7
 2 ŽK  4
 0 ČK  1
Hodnocení
Diváci: 200
Rozhodčí : Voborník
Góly domácí :
Góly hosté : 3.Štěpánekkk

Šlágr kola rozhodl jediný gól od loučeňského Štěpánka

Nymbursko - Osmé kolo fotbalového okresního přeboru nabídlo souboj týmů z horních příček tabulky usilujících o postup. Z nejtěsnější výhry se radovala Loučeň, která zvítězila na trávníku Přerova nad Labem.

Přerov – Loučeň 0:1

Šlágr kola, který se hrál v Přerově, vyhráli hosté z Loučeně. Jedinou a rozhodující branku dal už ve třetí minutě Štěpánek, který utekl obraně a prostřelil i brankáře Skuhravého. Šance pak měly oba týmy, ale dalšího gólu se diváci nedočkali. Hosté dohrávali bez vyloučeného Mičince, který dostal červenou kartu po dvou žlutých deset minut před koncem.

„V prvním poločase jsme propadli v obraně, kde jsme dělali chyby a soupeře pustili do tří šancí. Ale i my jsme měli tři velké příležitosti. Nemohli jsme se vypořádat se sluníčkem, to nám dělalo největší problémy. Druhá půle byla lepší, byli jsme lepší my a měli jsme více šancí. Oni mají výborný útok a to rozhodlo, protože nám chybí vepředu zabiják. Remíza by asi byla spravedlivější, ale kdybychom proměnili aspoň polovinu šancí, tak bychom vyhráli. Ale to jsou jen kdyby, fotbal se hraje na góly,“ litolvat bodové ztráty přerovský hrající trenér František Skuhravý.

„Bylo to vyhecované utkání s velkou bojovností a nasazením, hrálo se ve velkém tempu. Pro nás je to cenné vítězství, i když nás hodně bolelo. Už do poločasu jsme museli dvakrát střídat, takže jsme také několikrát přeskupili řady. Navíc jsme přišli o vyloučeného Mičince. Šance měly oba celky, takže to bylo spíše remízové utkání, ale nakonec to dopadlo tak, jak to dopadlo. Ve druhém poločase měli domácí převahu, ale branku vstřelit nedokázali. Nás několikrát podržel brankář Bednář,“ uvedl kouč vítězného mužstva Otakar Ottomanský.

Setava týmů :

Přerov nad Labem: Skuhravý – Adamec, Čurda, Arazim, Neuhausel – Šenkýř (80. Kadeřávek), Forejt, Vodička, Bareš – Řehák, Smolík (46. Galbavý).
Loučeň: Bednář – Krupička, Holub, Vlasák, Holánek – Balcar (43. Prisčak), Holler (15. Německý), Škuthan, Rudzan – Mičinec, Štěpánek.
Žádné komentáře