FK Loučeň 1893

Nejstarší fotbalový klub v Čechách

OFS NYMBURK

Okresní fotbalový svaz má nové vedení. Na postu předsedy střídá Zábrahu Jiří Rytina

Nymburk – Fotbalový okres se konečně dočkal Volební valné hromady a na ni zvolení nového předsedy svazu. Stal se jím Jiří Rytina, který vystřídal dosavadního dlouholetého šéfa Petra Zábrahu.

 
Petr Zábraha (vpravo) skončil ve funkci předsedy OFS Nymburk
Petr Zábraha (vpravo) skončil ve funkci předsedy OFS Nymburk
Autor: Deník/ Vladimír Malinovský

Delegáti mimořádné volební valné hromady Okresního fotbalového svazu Nymburk rozhodli o novém vedení svého svazu na příští čtyřleté období. Valná hromada se uskutečnila v sobotu v sále Dělnického domu v Nymburce.

Jediným programem byla volba předsedy, členů výkonného výboru a členů revizní komise OFS Nymburk. Předsedou se stal Jiří Rytina, který získal sedmatřicet hlasů od šestačtyřiceti přítomných delegátů s hlasem rozhodujícím.

Dále delegáti volili členy do výkonného výboru a revizní komise. Členy výkonného výboru jsou Josef Voborník, Karel Mašinda, Miroslav Novotný, Antonín Krumpholc, Miroslav Čepelka a Oldřich Pilař. Do revizní komise pak byli zvoleni Václav Macura, Jakub Mansour a Petr Zábraha.

Připravujeme rozhovor s novým předsedou Jiřím Rytinou, svůj názor na volbu předsedy můžete sdělit prostřednictvím diskuze u článku.